Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Відділ ринкового та метрологічного нагляду

За звітний період відділом проведено 2 планові перевірки, згідно плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на І квартал 2018 року та 2 позапланові виїзні перевірки характеристик продукції, відповідно листа Держпродспоживслужби України щодо проведення позапланової перевірки за ланцюгом постачання.

Застосованоштрафних санкцій на суму  2,5 тис.грн., в добровільному порядку сплачено 2,5 тис.грн.

Відділ захисту споживачів

За звітний період відділом здійснено 1 позапланову перевірку згідно звернення споживача.

За даний період одержано 10 звернень громадян, з них - 1 письмове та 9 усних.

Із 10 розглянутих звернень громадян, 9 звернень за результатами розгляду вирішені (задоволені) на користь споживачів. Під час розгляду звернень споживачам було повернуто коштів на суму 4399 гривень.

Спеціалістом відділу здійснено виступ на семінарі - навчанні з операторами ринку м. Кам’янець-Подільського, які здійснюють діяльність із виробництва та обігу харчових продуктів на тему: «Дотримання суб’єктами господарювання правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами та вирішення звернень громадян в разі придбання ними неякісних продовольчих товарів».

Фітосанітарна безпека

Спеціалістами  фітосанітарної безпеки за звітний період проведено фітосанітарний моніторинг на встановлення фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур на заселення мишоподібними гризунами на площі 684 га., та відбір монолітів  озимих культур на встановлення життєздатності рослин та ураження хвороб на площі 836 га.

Разом з тим, управлінням проводився збір та аналіз інформації:

  • про хід робіт із захисту рослин та забезпеченність засобами захисту рослин в зимовий період 2018 року в господарствах області. Закуплено засобів захисту рослин- 85,6 тонн. Проведено врегулювання чисельності мишоподібних гризунів на площі 2,85 тис.га.
  • щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об'єктів регулювання;
  • щодо експорту та реекспорту зернових і олійних культур  
  • орієнтовний щотижневий медіа-план діяльності управління;

Протягом тижня видано документи дозвільного характеру:

  • фіто санітарних сертифікатів -185 екз,
  • карантинних сертифікати 53 екз.

Проведено інспектування та огляд:

  • транспортних засобів -460 одиниць:
  • садівний матеріал-663 шт.;
  • насіння зернових,бобових,технічних та олійних культур- 1885 тонн;
  • зрізів квіті- 675 шт;
  • зеpна і зернопродуктів – 1780 тонн.;
  • продукти харчування -1051,5 тонн;
  • технічних, олійних та інших матеріалів – 5025 тонн.;
  • свіжі овочі- 22 тонн;
  • продукти харчування-1014 тонн;
  • лісоматеріалів  - 4389.39м3
  • пиломатеріалів  - 303.84м3,
  • пакувальної тари  з деревини –3177 одиниць;
  • вироби з деревини- 88 тонн;
  • інших об єктів регулювання- 119 тонн.

Розміщено 1 статтю в районній газеті « Життя і Слово» та дано інтерв’ю в районній газеті «Надністранська правда».

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва

Фахівцями відділу підготовлено інформацію щодо змін в законодавстві України в сфері насінництва та розсадництва та висвітлено її підчас науково - практичних навчань керівників і спеціалістів сільських господарств та галузевих організацій що відбулись 24.01.18р. в смт.Сатанів-2 Городоцького району.

Здійснювався моніторинг підготовки насіння ярих культур агроформуваннями Хмельницької області та підприємствами внесеними до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2017.

Підготовлено та розміщено на сайті ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформацію щодо підготовки насіння господарствами Хмельниччини станом на 25 січня 2018 року.

Протягом звітного періоду проводилась роз’яснювальна роботи щодо змін законодавства у сфері насінництва та розсадництва, недопустимості використання не внесених до Державного реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні та Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, а також висіву генетично-модифікованих сортів сільськогосподарських культур до їх державної реєстрації та внесення в Державний реєстр генетично-модифікованих організмів.

Надавалась інформаційна допомога агроформуванням щодо ведення насінництва та додержання технологічних та методичних вимог насінництва, догляду за  насінницькими ділянками озимих культур.

Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

На обліку в Хмельницькій області знаходиться 43237 одиниць сільськогосподарської техніки.

За поточний період зареєстровано 42 одиниць техніки.

Знято з обліку 22 одиниць.

Відділ державного контролю

Спеціалістами відділу було опрацьовано та внесено до Державного реєстру потужностей операторів ринку, що здійснюють реалізацію харчової продукції 20 потужностей. Всього зареєстровано на території області 9887 потужностей.

Погоджено дозвіл на експорт:

  • однієї партії яєць курячих на  Грузію;
  • двох партій молочної продукції до Казахстану та однієї – до Республіки Молдова.

Надано дозвіл на переміщення однієї некомерційної тварини до Російської Федерації

Відділ безпечності харчових продуктів

Протягом тижня спеціалістами лабораторій ВСЕ на ринках в районах та містах області було проведено ветеринарно – санітарну експертизу 1390 туш ВРХ та свиней, інших видів тварин – 556, 1268 зразків молочних продуктів, 1089 зразків рослинної продукції, інших видів продукції – 2104. За результатами ВСЕ не допущено до реалізації 260 кг м’яса та субпродуктів по причині виявлення ехінококозу, метастронгільозу та стороннього запаху, 50 кг молочної продукції з причин механічного забруднення та фальсифікації, 152 кг. рослинної продукції.

За порушення ветеринарно-санітарного законодавства на ринках завідуючими ЛВСЕ було притягнуто до адміністративної відповідальності 7 осіб.

Відділ забезпечення протиепізоотичних заходів

Працівниками відділу опрацьовано 6 запитів щодо епізоотичного благополуччя територій у зв’язку з переміщенням сільськогосподарських тварин  по території Хмельницької області.

Лікарнями ветмедицини області проводяться планові заходи з профілактики таких захворювань, як сказ, сибірка, лейкоз і туберкульоз. Всього за тиждень  щеплено проти:

  • сказу – 3909 тварин,
  • сибірки - 1659 голів,
  • досліджено на лейкоз – 3607 голів,
  • досліджено на туберкульоз – 2209.

Взято участь у нарадах за підсумками роботи у 2017 році установ державної ветеринарної медицини Летичівського та Віньковецького районів.

Спеціалістами Славутського району проводиться спостереження за зграєю лебедів, які залишились зимувати на водоймищі неподалік Нетішину.

Протягом тижня в ході роз’яснювальної роботи з профілактики АЧС  проведено 942 бесіди, 6 сходів села, роздано 280 інформаційних матеріали, розклеєно 78 листівок, надруковано 2 статті в газетах, проведено 1 виступ на радіо.

Ветеринарними фахівцями у складі 25 мобільних поліцейсько-ветеринарних груп з початку року перевірено 92 одиниці автотранспорту, за виявлені порушення 14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, в т.ч. 2 за порушення при перевезенні риби.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

За звітний період  проведено 24  комісійних  обстеження об’єктів. З  них –   11 дитячих  навчальних закладів, 5 загальноосвітніх навчальних заклади, 3 об’єктів торгівлі,  1 громадського харчування, 4 інших об’єкти.  

За заявами суб’єктів господарювання    проведено 1 обстеження для отримання ліцензії на медичну діяльність.

Взято участь:

  • в семінар – нараді  «Основні вимоги санітарного законодавства до об’єктів по виготовленню та реалізації харчових продуктів».
  • в нараді, яка відбулась в приміщенні вантажного відділу Хмельницької митниці ДФС, митного поста, «Хмельницький-Центральний» «Актуальні питання щодо реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю»;
  • у розширеному засіданні колегії Хмельницької районної державної адміністрації, в тому числі заслухано питання  «Про підсумки роботи освітніх закладів району за І семестр 2017/2018р. та завдання щодо подальшого розвитку освіти району», прийнято відповідне рішення

Проведено державний санітарно-епідеміологічний контроль 107  вантажів на митницях,  в тому числі  11 -  через «Єдине вікно».

Начальником  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоушицького   районного управління   проведено  бесіду із працівниками ФП с. Рудківці  « Про основні вимоги санітарних норм і правил для закладів охорони здоров’я, що надають первинну  медико – санітарну допомогу населенню», проведено 2 бесіди з працівниками харчоблоків ДНЗ та ЗОШ с. Рудківці «Про   основні вимоги санітарного законодавства при організації харчування дітей в  організованих колективах».

Фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городоцького     районного управління проведено  нараду з директорами ЗОШ, завідувачами ДНЗ та медичним персоналом навчальних закладів  Сатанівської ОТГ з питань дотримання вимог Закону України  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»  при організації харчування  дітей в організованих колективах .                                   

Провідними фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Чемеровецького    районного управління проведено навчання з працівниками харчоблоків кафе та ресторану «Промінь» Чемеровецького райСТ, з медичною сестрою та працівниками харчоблоку Чемеровецького НВК №1, з медичною сестрою та працівниками Свіршковецької ЗОШ I –III.

сайт зроблено в adgrafics