Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Ми звикли купувати валізу «на віки». Щоб вона пережила не одну поїздку, щоб коліщата не відламалися, блискавка не розійшлася.

   Шкідливий посуд - небезпечний посуд і отруйний посуд, неякісний посуд або посуд небезпечний для здоров'я людини зустрічається повсюду, і, на жаль, багато видів кухонного посуду, що використовується в процесі приготування їжі може виявитися не безпечним для людей.

   Засоби вимірювальної техніки (далі ЗВТ) дозволяється застосовувати лише за умови, якщо вони справні та пройшли повірку. Про це зазначено в ст. 8 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2019 рік спеціалістами відділу у I півріччі 2019 року проведено 26 планових виїзних перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів та 10 позапланових виїзних (невиїзних) перевірок, відповідно до інформації з національної інформаційної системи державного ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик. Відібрано 3 зразки продукції щодо проведення їх експертизи на відповідність вимогам Технічних регламентів.

   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує про затвердження Міністерством економічного розвитку і торгівлі України типових форм документів у сфері державного ринкового нагляду і державного контролю продукції.

   З 1 травня 2019 року внесенні зміни до абзацу першого - третього частини четвертої статті 17 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 30, ст. 1008; 2017 р., № 34, ст. 370).

       На сьогоднішній день придбання товарів, робіт і послуг через Інтернет набуває все більшого розповсюдження. Така тенденція зумовлена, насамперед, концентрацією пропозицій товарів певної категорії на одному сайті, каталозі, віртуальному магазині з можливістю порівняння, пошуку прийнятної ціни, можливості змістовного вивчення споживчої якості тих чи інших груп товарів.

   Кабінет Міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері законодавчо-регульованої метрології та визначається періодичність здійснення Держпродспоживслужбою планових заходів метрологічного нагляду за законодавчо-регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та кількістю фасованого товару в упаковках.

На сьогоднішній день на ринку України представлено широкий асортимент іграшок різного походження. Але чи багато серед них іграшок, абсолютно безпечних для дітей? А скільки таких, що сприяють розвитку дитини? Не так вже і багато.

Холодильник сьогодні - найнеобхідніший побутовий прилад. У наші дні найбільшого поширення набули двокамерні холодильники. Можна обійтися без телевізора, пилососа, пральної і посудомийної машини, навіть без кухонної плити - але без холодильника в будинку - ніяк.

сайт зроблено в adgrafics