Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

Відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2020 рік проведено 24 планові перевірки характеристик продукції у її розповсюджувачів та 7 позапланових перевірок, відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та на підставі повідомлень про продукцію, що не відповідає встановленим вимогам та/або становить серйозний ризик по ланцюгу постачання, відповідно до інформації з національної інформаційної системи державного ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.

Посудомийна машина (ПММ) – незамінний помічник на сучасній кухні, що полегшує повсякденну працю. На вартість ПММ можуть впливати її функціональність, наявність додаткових опцій, країна-виробник, габарити техніки. Компактна посудомийна машина – відмінний вибір для малогабаритної кухні або дачі.

При виборі електричної помічниці для прання необхідно звертати увагу на цілий ряд нюансів, без знання яких ми ризикуємо купити зовсім не те, що нам би хотілося. Тому головне, на що варто звернути увагу, – це:

Світло сонця забезпечує існування і розвиток нашого світу, а штучне освітлення дає можливість отримувати світло в будь-який необхідний момент. Електричне світло несе не тільки функціональну складову, а й визначає якість життя, комфорт, фізичний і психологічний стан людини.

Відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2020 рік, згідно з направленням на проведення перевірки та наказом на проведення планового заходу державного нагляду (контролю) посадові особи відділу ринкового та метрологічного нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 26 серпня 2020 року здійснили вихід для проведення планової перевірки характеристик енергоспоживчих продуктів, в тому числі: побутових холодильних приладів та побутових пральних машин; побутових посудомийних машин; телевізорів; кондиціонерів повітря; пилососів; побутових духових шаф та кухонних витяжок тощо, що знаходяться у одному із магазинів міста Хмельницького.

Яким би не був ваш будинок, великим або маленьким, щоб у ньому було затишно і тепло круглий рік, необхідно надійне і зручне опалення.

  Тим, хто хоче підтримувати зовнішній вигляд газону на рівні, складно обійтися без додаткових пристосувань. Коса з двигуном – якраз те, що спрощує цю задачу, скорочує витрати часу і сил господаря власної ділянки. Залишається тільки дізнатися, як вибрати мотокосу, яка буде відповідати поставленим завданням.

Пляжні надувні іграшки, басейни, стрибуни забезпечують дітям веселе і корисне проведення часу. Зазвичай виготовляються з ПВХ (вінілу). Ігри з надувними іграшками надають всебічний вплив на організм дитини: зокрема, розвивають дихальну і опорно-рухову систему, координацію рухів, зміцнюють м'язи.

Відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2020 рік відділом ринкового та метрологічного нагляду за I півріччя 2020 року проведено 14 планових перевірок характеристик продукції у її розповсюджувачів та 4 позапланові виїзні (невиїзні) перевірки, відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та на підставі повідомлень про продукцію, що не відповідає встановленим вимогам та/або становить серйозний ризик по ланцюгу постачання, відповідно до інформації з національної інформаційної системи державного ринкового нагляду та системи оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.

сайт зроблено в adgrafics