Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Кабінет Міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері законодавчо-регульованої метрології та визначається періодичність здійснення Держпродспоживслужбою планових заходів метрологічного нагляду за законодавчо-регульованими засобами вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та кількістю фасованого товару в упаковках.

На сьогоднішній день на ринку України представлено широкий асортимент іграшок різного походження. Але чи багато серед них іграшок, абсолютно безпечних для дітей? А скільки таких, що сприяють розвитку дитини? Не так вже і багато.

Холодильник сьогодні - найнеобхідніший побутовий прилад. У наші дні найбільшого поширення набули двокамерні холодильники. Можна обійтися без телевізора, пилососа, пральної і посудомийної машини, навіть без кухонної плити - але без холодильника в будинку - ніяк.

   21 лютого 2019 року представники відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Нікітіна Т.В. та Демидас І.І. прийняли участь у нараді-семінарі, з метою обговорення проблемних питань з реалізації державної політики у сфері ринкового та метрологічного нагляду в Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Яку вибрати праску, якщо практично всі моделі мають однакову форму, вагу і навіть функції? Чому зовні однакові праски мають різну вартість, при цьому різниця часто буває суттєвою?

    В останнє десятиліття будівельний ринок порадував людей багатьма нововведеннями, серед яких якісно нові вироби в модернізованому варіанті. Це стосується і вікон. Зовсім недавно всюди встановлювалися виключно дерев’яні вікна та всі були задоволені ними, але ось минуло трохи часу і їх активно витісняють пластикові варіанти.

    Пральний порошок - один із самих практичних і незамінних винаходів людства. Його створення датується кінцем XIX століття, і за довгі роки свого існування склад пральних порошків зазнавав неодноразових змін.

Взимку великий вибір розваг: катання на лижах, санках, ліплення сніговика і різних фігур, а ще можна кататися на ковзанах. У даній статті ми розповімо, на які параметри звернути увагу при виборі ковзанів.

У  пошуках дешевих ялинкових іграшок споживачі зовсім не звертають уваги на їхню якість, а тим паче сертифікати. Переполох на базарах, ажіотаж у торгових центрах – усі поспішають вбрати своїх зелених красунь за найсвіжішим віянням моди. Прикраси та декор можуть стати не лише радістю, але і певною загрозою для здоров’я. Як правильно обрати ялинкові прикраси, аби вони вам не нашкодили?

   6 червня 2011 року набрав юридичної сили Закон України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» (надалі за текстом – Закон № 2736-VI) та Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» (надалі за текстом – Закон № 2735-VI).

сайт зроблено в adgrafics