Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Іграшки відомі людству з глибокої давнини, вони були знайдені археологами під час розкопок залишків стародавніх цивілізацій. Тисячі років тому єгипетські діти грали в ляльки, у яких були перуки й рухливі кінцівки, вони були зроблені з кераміки та дерева.

   У Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та інших нормативно - правових актах у сфері метрології є норма про те, що усі ваги, які використовуються під час торговельно-комерційних операцій, підлягають обов’язковій повірці один раз на рік (для неавтоматичних зважувальних приладів механічних до 50 кг – міжповірочний інтервал 1,5 року). Якщо зважувальний пристрій не пройшов цю процедуру, він не повинен бути допущений до експлуатації.

Закон № 367-IX набуде чинності з 26.03.2020 року. Розглянемо основні нововведення. Зокрема, передбачається пряма заборона проведення перевірок продукції іншого виду (типу), крім тієї, що зазначено в направленні  на проведення перевірки.

   Відповідно до Технічного регламенту щодо пляшок, які використовуються як мірні ємності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 607, кожний виробник мірної пляшки повинен до початку її виробництва поінформувати центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері метрологічного нагляду (далі – орган з метрологічного нагляду), про ескіз знака, за яким може бути ідентифіковано цього виробника (далі – ідентифікаційний знак), та надати ескіз знака в електронному вигляді органу з метрологічного нагляду для розміщення його на офіційній веб-сторінці не пізніше 10 днів з дати надходження ескізу.

     На сьогодні кожен з нас вже не уявляє своє життя без того чи іншого електричного приладу. Адже ми їх використовуємо повсюди, як у роботі так і в побуті. Сьогодні мова піде про електрообладнання, а саме про можливі ризики, які ми можемо собі створити підійшовши до вибору такого обладнання халатно.

Лічильник холодної води – річ не лише корисна, а й потрібна. Як показує практика розрахунків населення із міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал», часто споживачі не розуміють, яким чином було проведено нарахування за спожиті послуги.

   До Нового року залишилося мало часу, тож саме час прикрашати новорічну ялинку. Для когось – це лишень приємні турботи, тоді як сім'ї з дітьми чи домашніми тваринами ламають голову, як гарно, а головне безпечно декорувати ялинку.

        При здійснені суб’єктами господарювання торговельно-комерційних операцій та розрахунків між покупцем (споживачем) і продавцем з використанням неавтоматичних зважувальних приладів (ваг) масово використовуються несертифіковані торговельні електронні ваги, технічні ваги та електронні платформні ваги китайського виробництва, перероблені ваги, ваги з ознаками зовнішнього втручання, які є основним інструментом для здійснення продавцями шахрайських дій при зважуванні товарів.

   Споживач має право замінити або повернути товар, якщо покупка виявилася невдалою. Якщо хочете придбати річ, яка дорого коштує, наприклад, побутову техніку, то краще це зробити у фірмовому спеціалізованому магазині.

сайт зроблено в adgrafics