Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Відділ організації протиепізоотичної роботи

   Відділ організовує та здійснює контроль за виконанням протиепізоотичних заходів з метою забезпечення епізоотичного благополуччя області.

  • Організовує, здійснює у межах повноважень, передбачених законодавством, державний нагляд (контроль) щодо здоров’я та благополуччя тварин.
  • Організовує виконання загальнодержавних програм та планів у галузі ветеринарної медицини, у тому числі державного моніторингу здоров’я тварин.
  • Розробляє та здійснює у межах повноважень, передбачених законом, ветеринарно-санітарні заходи з метою охорони території області від занесення особливо небезпечних хвороб, включених до списку Міжнародного епізоотичного бюро, або інших хвороб, що підлягають повідомленню, з територій карантинних зон.
  • Аналізує причини виникнення інфекційних та інших хвороб тварин і розробляє рекомендації щодо їх профілактики та ліквідації.
  • Забезпечує своєчасне встановлення карантину в разі виникнення особливо небезпечних хвороб включених до списку Міжнародного епізоотичного бюро, або інших хвороб, що підлягають повідомленню, проведення карантинних та інших ветеринарно-санітарних заходів в інфікованій та буферній зонах, зоні спостереження.
  • Здійснює у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із хворобами тварин, державний контроль за проведенням протиепізоотичних заходів, на підконтрольних об’єктах.
сайт зроблено в adgrafics