Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

У Віньковецькому районі спеціалістами Головного управління    Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено навчання  осіб робота яких пов’язана з засобами захисту рослин,агрохімікатами.  Такі заходи  передбачені  Законами України «Про захист рослин», «Про пестициди та агрохімікати», « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18.09.195 р. № 746 «Про затвердження Порядку  одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням,  застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

Наказу міністерства сільського господарства і продовольства № 158 від 27.05.1996 р. «Про затвердження Програми навчання працівників, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню, торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

До участі у заході були запрошені суб’єкти господарювання Віньковецького району, які в своїй діяльності застосовують засоби захисту рослин та агрохімікати.  Учасникам було доведено основні вимоги чинного законодавства України, що стосуються застосування засобів захисту рослин, наголошено на необхідності дотримання належних умов праці, вимог санітарного законодавства щодо правил та особливостей поводження з пестицидами та агрохімікатами. Особливу увагу було звернено на дотримання  зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм та місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів. 

Окрім згаданого, також було наголошено про особливості застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь.  

За підсумками навчання була прийнята домовленість щодо здійснення тісної співпраці між сільгоспвиробниками та працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в  Хмельницькій області.

nav 1

nav 2

сайт зроблено в adgrafics