Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Багато клопоту дачникам доставляють небезпечні шкідники – совки, метелики і їх личинки. Проблема від личинок полягає в тому, що вони живляться рослинами, коли ми їх не бачимо, тобто вночі. Від такого невидимого шкідника може постраждати не один вид рослин.

Мишоподібні гризуни щорічно залишаються небезпечними шкідниками. Вони заселяють великі площі сільськогосподарських угідь і створюють загрозу пошкодження посівів зернових культур, ріпаків, багаторічних трав, просапних, овочевих культур і плодових насаджень.

   Американський білий метелик (HyphantriacuneaDrury.) (АБМ)– багатоїдний шкідник, що пошкоджує понад 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур, особливо полюбляє шовковицю, клен ясенелистий, волоський горіх, плодові дерева. Його гусениці об’їдають листя на деревах, утворюючи павутинні гнізда.

   Борщівник Сосновського – це гігантська рослина, до 3 метрів висотою.   Навесні з’являється одним із перших, швидко розкидаючи велике листя. Багаторічний, цвіте і плодоносить один раз у житті, після чого відмирає. Стебло ребристе, шорстке, частково ворсисте, пурпурове або з пурпуровими плямами, несе дуже великі трійчасті – перисто-розсічені листя зазвичай жовтувато-зеленого кольору довжиною 1,4 – 1,9м.

   Технологія вирощування сільськогосподарських культур складається з багатьох елементів, які закладають основу майбутнього врожаю. Однак важливо не лише виростити, а й зібрати урожай без втрат.

    Для отримання щорічного рясного врожаю чорної і червоної смородини, перш за все потрібно підібрати хороший, адаптований до відповідної ділянки сорт, правильно доглядати за кущами і ґрунтом.

   Цибуля - це найпоширеніший овоч, який додають до багатьох страв у всьому світі. Є безліч способів вирощування цибулі, та який би ви спосіб не обрали, ґрунт та догляд за цибулею є однаковим.

Мабуть, саме бджола є найбільш корисною у господарстві комахою нашої планети, адже завдяки їй люди з давнини мають можливість ласувати медом. Ще в давні часи люди навчилися спеціально розводити бджіл, а мед, отриманий з їх допомогою, протягом століть служив, як улюбленими солодкими ласощами, так і ліками, так і важливим інгредієнтом при створенні алкогольних напоїв, таких як медовуха, що користувалася великою популярністю ще у наших далеких предків у часи Київської Русі. Так що бджола з давнини є вірним другом людини і про неї наша сьогоднішня стаття.

   Озимий і ярий ріпак є основною сільськогосподарською культурою для медозбору. Однак період його цвітіння співпадає із обробкою посівів від шкідників, що негативно впливає на бджіл.

сайт зроблено в adgrafics