Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

    Для отримання щорічного рясного врожаю чорної і червоної смородини, перш за все потрібно підібрати хороший, адаптований до відповідної ділянки сорт, правильно доглядати за кущами і ґрунтом.

   Цибуля - це найпоширеніший овоч, який додають до багатьох страв у всьому світі. Є безліч способів вирощування цибулі, та який би ви спосіб не обрали, ґрунт та догляд за цибулею є однаковим.

Мабуть, саме бджола є найбільш корисною у господарстві комахою нашої планети, адже завдяки їй люди з давнини мають можливість ласувати медом. Ще в давні часи люди навчилися спеціально розводити бджіл, а мед, отриманий з їх допомогою, протягом століть служив, як улюбленими солодкими ласощами, так і ліками, так і важливим інгредієнтом при створенні алкогольних напоїв, таких як медовуха, що користувалася великою популярністю ще у наших далеких предків у часи Київської Русі. Так що бджола з давнини є вірним другом людини і про неї наша сьогоднішня стаття.

   Озимий і ярий ріпак є основною сільськогосподарською культурою для медозбору. Однак період його цвітіння співпадає із обробкою посівів від шкідників, що негативно впливає на бджіл.

   Незабаром скінчиться зима і прийде весна, фермерські, колективні та інші господарства вийдуть обробляти угіддя пестицидами і агрохімікатами. Тому ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області попереджає, що потрібно дотримуватися вимог під час застосування засобів захисту рослин. Ключовим аспектом захисту рослин є обґрунтованість хімічного захисту.

   Досягти високого рівня урожайності та якості сільськогосподарської продукції можливо лише за умови інтенсифікації виробництва, ключовою ланкою якого є застосування інтегрованого захисту посівів від хвороб, шкідників та бур’янів.

  Перезимівля озимих хлібів є однією з найважливіших агрономічних проблем у виробництві зерна, яку потрібно завжди враховувати і знаходити засоби максимального зменшення її шкідливих наслідків.

Сьогодні Україна займає перше місце з виробництва меду серед країн Європи та третє місце серед всіх країн світу. Бджільництво відіграє важливу роль в економіці країни та забезпечує виробництво меду, воску, квіткового пилку, прополісу, маточного молочка, запилення ентомофільних культур. Великі площі медоносних угідь, сприятливі кліматичні умови, тисячолітній досвід утримання бджіл свідчать про можливість подальшого розвитку та ефективного функціонування галузі.

З невпинним зростанням чисельності населення на Земній кулі гостро постає питання забезпечення людства продуктами харчування. Проте, незважаючи на збільшення обсягів їх виробництва, значна кількість сільськогосподарської продукції втрачається з урожаєм.

сайт зроблено в adgrafics