Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Борщівник Сосновського – це гігантська рослина, до 3 метрів висотою.   Навесні з’являється одним із перших, швидко розкидаючи велике листя. Багаторічний, цвіте і плодоносить один раз у житті, після чого відмирає. Стебло ребристе, шорстке, частково ворсисте, пурпурове або з пурпуровими плямами, несе дуже великі трійчасті – перисто-розсічені листя зазвичай жовтувато-зеленого кольору довжиною 1,4 – 1,9м.

   Технологія вирощування сільськогосподарських культур складається з багатьох елементів, які закладають основу майбутнього врожаю. Однак важливо не лише виростити, а й зібрати урожай без втрат.

    Для отримання щорічного рясного врожаю чорної і червоної смородини, перш за все потрібно підібрати хороший, адаптований до відповідної ділянки сорт, правильно доглядати за кущами і ґрунтом.

   Цибуля - це найпоширеніший овоч, який додають до багатьох страв у всьому світі. Є безліч способів вирощування цибулі, та який би ви спосіб не обрали, ґрунт та догляд за цибулею є однаковим.

Мабуть, саме бджола є найбільш корисною у господарстві комахою нашої планети, адже завдяки їй люди з давнини мають можливість ласувати медом. Ще в давні часи люди навчилися спеціально розводити бджіл, а мед, отриманий з їх допомогою, протягом століть служив, як улюбленими солодкими ласощами, так і ліками, так і важливим інгредієнтом при створенні алкогольних напоїв, таких як медовуха, що користувалася великою популярністю ще у наших далеких предків у часи Київської Русі. Так що бджола з давнини є вірним другом людини і про неї наша сьогоднішня стаття.

   Озимий і ярий ріпак є основною сільськогосподарською культурою для медозбору. Однак період його цвітіння співпадає із обробкою посівів від шкідників, що негативно впливає на бджіл.

   Незабаром скінчиться зима і прийде весна, фермерські, колективні та інші господарства вийдуть обробляти угіддя пестицидами і агрохімікатами. Тому ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області попереджає, що потрібно дотримуватися вимог під час застосування засобів захисту рослин. Ключовим аспектом захисту рослин є обґрунтованість хімічного захисту.

   Досягти високого рівня урожайності та якості сільськогосподарської продукції можливо лише за умови інтенсифікації виробництва, ключовою ланкою якого є застосування інтегрованого захисту посівів від хвороб, шкідників та бур’янів.

  Перезимівля озимих хлібів є однією з найважливіших агрономічних проблем у виробництві зерна, яку потрібно завжди враховувати і знаходити засоби максимального зменшення її шкідливих наслідків.

сайт зроблено в adgrafics