Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Як протікає хід осінньо – польових робіт в Кам’янець Подільському районі 2 жовтня досліджували начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія Сузанська та головний спеціаліст відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Микола Стрельбіцький.

   3 вересня 2019 набрав чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12.07.2019р. № 385 «Про затвердження уніфікованої форми акта, що складається за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності з біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин під час створення, дослідження та практичного використання ГМО у відкритій системі».

   25-го вересня в Головному управлінні одночасно відбулось два заходи: в рамках набуття практичних умінь і навичок хмельничани обмінювались досвідом із колегою з Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області за напрямком роботи насінництво та розсадництво.

   З 9 по 19 вересня 2019 р. при Навчально-науковому інституті післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України у місті Києві відбулось підвищення кваліфікації спеціалістів відділів контролю в сфері насінництва та розсадництва.

За інформацією Департаменту АПР Хмельницької ОДА: аграріями Хмельниччини розпочато посів озимих зернових культур під урожай 2020 року. Станом на 17 вересня поточного року, посіяно 33,5 тис. га озимини (14 % до запланованого), а саме: пшениці – 31,0 тис. га, ячменю – 1,7 тис. га та жита 0,8 тис. га.

   На Хмельниччині розпочалася осіння посівна компанія. Скільки маємо підготовленого кондиційного насіння для посіву?

    Сьогодні продовжується формування Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2019 рік (у 2018 році – їх функціонувало 27). Станом на 20.06.19 до нього віднесено 9 підприємств, що проводять свою виробничу діяльність на території області. Формування Реєстру продовжується.

червень 2019 Закон України «Про насіння і садивний матеріал» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/411-15 Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність з європейськими та міжнародними нормами і стандартами» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/864-19

   В залежності від строків посіву, не сьогодні-завтра розпочнеться попереднє інспектування насінницьких посівів зернових культур для встановлення ідентичності сорту і визначення сортової чистоти (типовості). Для м’якої та твердої пшениці, ячменю, жита, тритикале, вівса – це час періоду колосіння-цвітіння.

сайт зроблено в adgrafics