Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

    Сьогодні продовжується формування Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2019 рік (у 2018 році – їх функціонувало 27). Станом на 20.06.19 до нього віднесено 9 підприємств, що проводять свою виробничу діяльність на території області. Формування Реєстру продовжується.

червень 2019 Закон України «Про насіння і садивний матеріал» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/411-15 Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність з європейськими та міжнародними нормами і стандартами» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/864-19

   В залежності від строків посіву, не сьогодні-завтра розпочнеться попереднє інспектування насінницьких посівів зернових культур для встановлення ідентичності сорту і визначення сортової чистоти (типовості). Для м’якої та твердої пшениці, ячменю, жита, тритикале, вівса – це час періоду колосіння-цвітіння.

     Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, які здійснюють імпорт та експорт насіння і садивного матеріалу, що Постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 2019 року № 383 затверджено «Порядок проведення перевірки сертифікатів та підтверджень у разі ввезення та/або вивезення насіння і садивного матеріалу, зразків насіння і садивного матеріалу, дослідних зразків сортів державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю».

Шановні суб'єкти оптової та роздрібної торгівлінасінням овочевих, баштанних рослин і кормових коренеплодів!

   На часі сезон масової посадки картоплі, а як усім відомо урожай картоплі значною мірою залежить від якості садивного матеріалу. В Україні проведено велику роботу, пов’язану з визначенням ступеня виродження картоплі, тобто ураження її вірусними хворобами за різних природно - кліматичних умов.

   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відповідно до наданих повноважень здійснює державний контроль за додержанням вимог законодавства в сфері насінництва та розсадництва.

На Хмельниччині розпочався комплекс весняно-польових робіт, зокрема посів сільськогосподарських культур. Чи мають чим засівати свої лани аграрники області?

   27 лютого в Головному Управлінні у відповідності до затвердженого Плану під головуванням першого заступника начальника Садов’юка О. П. проведено навчання спеціалістів відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва.

сайт зроблено в adgrafics