Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Чи потрапляли ви у ситуацію, коли продавець пропонував вам товар за однією ціною, а коли здійснювався розрахунок – озвучував ціну удвічі вищу вказаної? Купували продукцію на яку вас спонукав підприємець, на придбання якої в іншому випадку ви не б погодились? Чи правомірними будуть дії суб’єкта господарювання в таких випадках?

   Обирати іграшки – справжня наука, яку доводиться опановувати батькам, щоб їхнє чадо росло щасливим та пізнавало навколишній світ. Саме під час ігор малюк вчиться спілкуватися, виражати емоції, думати. Іграшки допомагають дитині моделювати різні життєві ситуації та «приміряти» на себе обов’язки дорослих.

   Право споживача у разі укладення договору на відстані регулюється ст. 13 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі Закон). То що ж потрібно знати споживачу, укладаючи договір на відстані?

   В 2019 році відділом захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснено 131 перевірку суб’єктів господарювання: 42 планових – згідно річного плану та 89 позапланових – згідно звернень громадян, з них – 2 перевірки комплексні.

   Права споживача, у разі придбання ним товару неналежної якості, регламентуються ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

   В відділ захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надходять звернення споживачів щодо питання встановлення, обслуговування та заміни вузлів комерційного та розподільного обліку теплової енергії та води, а також оплати та вартості даних послуг.

   Передноворічний ажіотаж на прикраси для ялинки набирає обертів. Тому потрібно знати, як серед великого асортименту товару вибрати якісні й безпечні ялинкові прикраси.

Новий Рік – це особливе свято для всіх. У кожній родині свої традиції та спогади. У кожному будинку чи квартирі – свої частування і прикраси. Однак багато родин об'єднує наявність новорічної ялинки в родинному колі. При цьому, яка ялинка краще для Нового Року – жива чи штучна, кожен вирішує сам. Але те, що штучна ялинка практичніша і безпечніша – погодяться всі. 

   Повідомляємо споживачам, що огляд відправлення потрібно здійснювати в присутності співробітника ТОВ «Нова пошта».   Під час огляду відправлення дотримуйтесь рекомендацій співробітника ТОВ «Нова пошта».

сайт зроблено в adgrafics