Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Повідомляємо споживачам, що огляд відправлення потрібно здійснювати в присутності співробітника ТОВ «Нова пошта».   Під час огляду відправлення дотримуйтесь рекомендацій співробітника ТОВ «Нова пошта».

   Повідомляємо споживачам, що згідно умов сервісу ТОВ «Нова пошта» товари в упаковці, що мають характерний метод розкриття (блістерну упаковку, термозбіжну плівку, ламіновано-поліетиленову упаковку, металеві або паперові пломби, прошивку нитками, перфорацію), дозволяється оглядати лише на предмет цілісності заводської упаковки, але без її розпакування.

     До відділу захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надходять звернення споживачів на неналежне надання послуг відділеннями ТОВ «Нова пошта» під час одержання споживачами відправлення.

В статті 20 Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення"зазначено відповідальність за порушення законодавства про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення.

У наш час є досить поширеними випадки, коли люди купують речі або майно, що мають достатньо високу вартість, та потребують внесення передоплати (наприклад, транспортний засіб, квартира, будинок, земельна ділянка тощо).

   МКП «Хмельницькводоканал» надало роз’яснення, як платити за воду та стоки, якщо тариф змінився не на початку місяця.Вартість централізованого водовідведення та водопостачання в черговий раз підвищено. Про це повідомили в міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал».

   Щоб не зіпсувати собі настрій та не потрапити в халепу, споживач має знати елементарні правила обслуговування. Тоді вам вдасться значною мірою мінімізувати можливі приховані загрози, про які ви навіть не здогадуєтесь при обслуговуванні в перукарських салонах.

   Згідно частини 3 статті 7 Закону України "Про захист прав споживачів", на сезонні товари, наприклад – взуття, гарантійний термін (строк) обчислюється з початку відповідного сезону, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Напередодні 1 вересня турботливі батьки готуються до нового навчального року, тому зараз саме вчасно нагадати батькам як правильно підібрати шкільну форму, щоб ця продукція не погіршила стан здоров’я школярів. На щастя, в більшості шкіл вимоги до неї носять рекомендаційний характер, хоча все ж передбачається, що для хлопчиків це будуть костюми, а для дівчаток - сукні, сарафани, спідниці та блузи.

сайт зроблено в adgrafics