Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

Надання програмної послуги абонентові здійснюється на підставі угоди, укладеної між абонентом і провайдером такої послуги відповідно до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” та інших нормативно-правових актів.

Відповідно до статті 9 «Права споживача при придбанні товару належної якості» Закону України «Про захист прав споживачів»:

До технічно складних побутових товарів належать непродовольчі товари широкого вжитку (прилади, машини, устаткування та інші), які складаються з вузлів, блоків, комплектуючих виробів, відповідають вимогам нормативних документів, мають технічні характеристики, супроводжуються експлуатаційними документами і на які встановлено гарантійний термін.

Наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 № 104 затверджено «Правила роздрібної торгівлі непродовольчими товарами» (далі – Правила), де визначено особливості продажу всіх видів меблів.

Робити закупи через інтернет, а не бігати по магазинах, сьогодні воліють все більше людей. Такий вид торгівлі має низку переваг, зокрема значно економить час, сили та гроші покупця. Але й тут є свої «підводні камені».

Тонометр – виріб медичного призначення. Відповідно до п. 16 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10.07.2005 № 360 «Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів» вироби медичного призначення належної якості обміну не підлягають.

Перш за все, суб’єкти господарювання в місцях торгівлі зобов’язані забезпечити виконання вимог Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» щодо здійснення торгівлі ювелірними виробами, реалізації прав споживачів, визначених Законом України «Про захист прав споживачів», та дотримання Порядку провадження торговельної діяльності та Правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833.

В умовах суцільного підвищення тарифів, люди частіше починають звертати увагу на рівень споживання побутовими приладами електричної енергії. Найпоширеніша помилка при обранні кондиціонера для своєї оселі, дорівнювати споживану потужності приладу з потужністю його охолодження.

Ідея випуску подарункових сертифікатів виникла на заході, де вони успішно існують вже не один десяток років. В Україні подарунковий сертифікат з’явився відносно недавно, але встиг завоювати величезну популярність серед інтернет-магазинів, фітнес-клубів, спа-салонів, ювелірних магазинів, в індустрії розваг і інших сферах.

Частиною 1 статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) передбачено право споживача на отримання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

сайт зроблено в adgrafics