Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Начальник відділу безпечності харчових продуктів Олександра Титарчук та головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності Марія Грабовська взяли участь в телепрограмі "Основний інформаційний вечір області", що була присвячена темі "Чим годують наших дітей?".

   17 вересня працівники Головного управління Держпродспоживслужби взяли участь в радіопрограмі «В полі зору» телерадіокомпанії «Поділля-Центр» «Наскільки небезпечні авіахімроботи»

   21 серпня 2018 року начальником Хмельницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області було прийнято участь у телепрограмі "Тема дня" по телеканалу "Поділля Центр" щодо діяльності закладів швидкого харчування у м. Хмельницькому.

   Заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів Хмельницького міського управління Качан С.І. разом із завідуючим лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку «Ранковий» Онофрійчук П.А. прийняли участь у репортажі телеканалу «33 канал» Новини, на тему: Стихійна торгівля у м. Хмельницькому.

   Працівники Хмельницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області разом з поліцією провели профілактично-роз’яснювальний рейд закладами швидкого харчування обласного центру. Інспекцію проводили у центрі Хмельницького, на Проскурівській та на Львівському шосе. У всіх перевірених кіосках були виявлені порушення, що стосувалися документального підтвердження та санітарно-гігієнічних норм.

   16.07.2018 р. в радіопередачі телерадіокомпанії «Поділля-Центр»: «Як попередити отруєння грибами» взяв участь начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М. Відео доступне за посиланням

   20 червня 2018 року начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. та начальник відділу безпечності харчових продуктів Титарчук О.В. на телеканалі TV7plus обговорили основні питання безпечного літнього дитячого відпочинку в рамках проведення оздоровчої кампанії 2018 року.

   20 червня 2018 року начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М. та начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного  управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяли участь в телепрограмі Хмельницького телеканалу ТВ7+ в програмі «ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ»: «Про літній відпочинок дітей.»

   Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. взяв участь в телепрограмі ХОДТРК «Поділля-Центр» «ТЕМА ДНЯ» : «Чим небезпечний пляж без паспорту».

   Завідувачем Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Яремчук О.В. надано коментар щодо порушень суб’єктом господарської діяльності державної дисципліни цін при реалізації лікарських засобів по урядовій програмі «Доступні ліки» для ТРК «Поділля-центр».

сайт зроблено в adgrafics