Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

Датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді у 1961 році, в якому він назвав чотири основних права: право на інформацію, право на безпеку, право на вибір і право бути почутим.

  У зв'язку зі скаргами громадян щодо зависоких цін на медичні препарати та неможливістю на сьогоднішній день придбати найнеобхідніші ліки, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено моніторинг цін на лікарські засоби в мережах аптек міста Хмельницького.

  Працівники Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області продовжують здійснювати превентивні заходи щодо дотримання законодавства про обмеження обігу пластикових пакетів на території України з 1 січня 2023 року. З цією метою в лютому 2023 року, спільно з «33 каналом», проведений рейд по крамницях та супермаркетах міста Хмельницького.

  Робота лабораторії ВСЕ – це щоденна наполеглива праця, безмежна відповідальність, бачення перспектив без права на помилку. Завдяки спільній праці спеціалістів установ ветеринарної медицини Хмельницької області підтримується епізоотичне благополуччя та недопущена у продаж недоброякісна продукція.

  Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проводять превентивні моніторинги крамниць та супермаркетів щодо дотримання законодавства на обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

З метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області на постійній основі проводиться моніторинг цін та контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари.

24 листопада 2021 року в студії телеканалу «ТВ7+» в прямому ефірі програми «Не без проблем» обговорили питання так званої «чорної» п’ятниці. Прекрасний день як для продажів, так і для шопінгу. До цього дня готуються заздалегідь і, спершу, продавці (надавачі послуг) вдаються до заочного запрошення покупців.

Які порушення протиепідемічних правил у «червоній зоні» виявляють найчастіше в Хмельницькій області, як реагують люди на перевірки та чи несуть відповідальність за порушення. На ці запитання відповіла Тетяна Грицькова – заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в прямому ефірі студії телеканалу «Першого Подільського».

  26 жовтня 2021 року в студії телеканалу «ТВ7+» в прямому ефірі обговорили питання медичних оглядів декретованого контингенту, в тому числі обстеження на стафілокок. 

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою профілактики та недопущення поширення серед населення коронавірусної хвороби спеціалісти Хмельницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області разом з працівниками поліції проводять перевірку на продовольчому ринку м. Хмельницького.

сайт зроблено в adgrafics