Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

  В період з 13 по 17 вересня 2021 року на Хмельниччині проведено семінар-тренінг на тему Транскордонні захворювання: Ящур та Губчастоподібна енцефалопатія ВРХ. Захід відбувся в рамках Проєкту ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні».

  15 вересня 2021 р. представники Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Олександра Титарчук та начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ігор Баланюк взяли участь у ток-шоу «Не без проблем» нарегіональному обласному телеканалі міста ХмельницькогоТV7+. Під час ефіру обговорено ситуацію, що сталася в НВО № 1, її ймовірні причини та наслідки
  08 вересня 2021 року заступник начальника управління – начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор ГУЗАР взяв участь у програмі «В полі зору» українського радіо «Поділля центр».

  02 серпня 2021 року начальник відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків, управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Лариса Гула взяла участь в програмі «Полудень» українського радіо «Поділля центр».

  Заступник начальника управління – начальник відділу захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Сергій Онищук та заступник начальника управління – начальник відділу організації протиепізоотичної роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Гузар взяли участь у програмі «В полі зору» Філії акціонерного товариства «національної телерадіокомпанії України» «регіональної дирекції UА Поділля» з метою обговорення теми: «Чому на Хмельниччині гинуть бджоли, та як в майбутньому убезпечити пасіки подолян».

Головний спеціаліст сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Михальчук надав коментар до сюжету програми: «Право на правду» телевізійного каналу «33 Канал»

27 травня 2021 року начальник відділу прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Лариса ГУЛА взяла участь у програмі «В полі зору» Філії акціонерного товариства «Національної телерадіокомпанії України» «регіональної дирекції UA ПОДІЛЛЯ».

Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олександра ТИТАРЧУК взяла участь у програмі «Право на правду» на телеканалі «33 канал».

  Перші в цьому сезоні овочі, фрукти і зелень вже почали з’являтися на прилавках. Проте варто пам’ятати, що рання продукція, крім користі, може нанести й шкоду для здоров’я. Адже вона вирощується в умовах закритого ґрунту, що сприяє накопиченню в ній надлишкової кількості поживних та часто шкідливих речовин.

12 січня 2021 року спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмельницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з представниками Національної поліції, проводились рейдові перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання міста, встановлених Урядом.

сайт зроблено в adgrafics