Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   В приміщенні актового залу Смотрицької ОТГ 04.10.2019 року проведено навчання з забійниками та реалізаторами м’яса смт. Смотрич. В заході взяли участь представники Дунаєвецького районного управління, представники громади, забійники та реалізатори м’яса.

   08.10.2019 року представниками Дунаєвецького районного управління взято участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Старокостянтинівське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області розміщується за адресою м. Старокостянтинів, вулиця Миру 1/5. Адмінбудівля збудована ще у 1904 році.

   До складу зернової маси входять, як зерно основної культури, так і різноманітні домішки, які значно ускладнюють зберігання, переробку зерна, а також в подальшому знижують якість продукції.

   Ви відчули втому, у вас підвищилася температура тіла до 39-40 С, головний біль, біль у суглобах та м’язах (особливо у литках і попереку), почервоніли очі, з’явилися висипи на шкірі, носові кровотечі, в деяких випадках – ознаки жовтяниці (часто хвороба схожа на гепатити або інші розлади печінки), серцево-судинна та печінково-ниркова недостатність, блювота.

   Забезпечення населення України теплом протягом осінньо-зимового періоду сьогодні в країні стає особливо актуальним.

   На виконання вимог п.3.10 Інструкції щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин в Ізяславській районній державній лікарні ветеринарної медицини поновлено місце для огляду і карантинування тварин, підозрілих на захворювання.
сайт зроблено в adgrafics