Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Теофіпольським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 14 лютого 2019 року у приміщенні актового залу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар-нараду з керівниками загальноосвітніх та дитячих дошкільних закладів, відповідальними особами, працівниками харчоблоків, медичними працівниками на предмет дотримання вимог санітарного та ветеринарного законодавства при організації харчування дітей в навчальних закладах.

12 лютого 2019 року в актовій залі Новоушицької райдержадміністрації відбулося районне навчання керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та власників паїв.

   Спеціалісти Кам’янець-Подільського міськрайонного управління провели навчання з медичними працівниками, працівниками харчоблоку, техпрацівниками, завгоспом та заступниками директора Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, ліцею «Славутинка», багатопрофільного реабілітаційного центру щодо дотримання вимог Законів України «Про забезпечення санітарного, епідемічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відповідно до «Графіків проведення навчань з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами» протягом лютого – березня 2019 року проводить навчання з сільгосппідприємствами області.

   13 лютого 2019 року відбулось засідання ДНПК за головуванням голови комісії, заступника голови РДА Кравцова П.І., із залученням керівників та спеціалістів ветеринарної медицини свиногосподарств району з питання недопущення занесення на територію району збудника АЧС, в зв’язку із підтвердженням випадку АЧС в Борщівському районі, Тернопільської області

13 лютого 2019 року в залі засідань Чемеровецької райдержадміністрації відбулась нарада з сільськими та селищними головами Чемеровецького району.

   Представниками Деражнянського районного управління та управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ ДПСС в Хмельницькій області, проведено семінар-навчання із керівниками, медичними та працівниками харчоблоків шкіл і ДНЗ Деражнянського районного відділу освіти та Вовковинецької територіальної громади. 

Яку вибрати праску, якщо практично всі моделі мають однакову форму, вагу і навіть функції? Чому зовні однакові праски мають різну вартість, при цьому різниця часто буває суттєвою?

Фумігація (від лат. fumigare — обкурювати, диміти) — метод боротьби зі шкідниками шляхом повного заповнення обсягу газоподібними  пестицидами (фумігантами), які задушують або отруюють шкідників. У карантинному знезараженні метод фумігації рослинної продукції, є головною ланкою.

сайт зроблено в adgrafics