Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

7 серпня 2020 року спеціалісти Білогірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, за участі представників адміністрації ринку, проведено комісійне обстеження агропродовольчого ринку в смт Білогір’я щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину по профілактиці та недопущенню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Ось і закінчується літо і попереду знову школа, школа, школа...

Західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera virgifera Le Conte) небезпечний карантинний шкідник посівів кукурудзи, бобових, гарбузових, складноцвітих культур. За результатами щорічного моніторингу посівів кукурудзи в Хмельницькій області, західний кукурудзяний жук поширений у Волочиському (1585 га), Городоцькому (100 га), Дунаєвецькому (112,37 га), Ізяславському (53 га), Кам’янець-Подільському (854,72 га), Теофіпольському (577 га) та Чемеровецькому (157 га) районах.

  Тим, хто хоче підтримувати зовнішній вигляд газону на рівні, складно обійтися без додаткових пристосувань. Коса з двигуном – якраз те, що спрощує цю задачу, скорочує витрати часу і сил господаря власної ділянки. Залишається тільки дізнатися, як вибрати мотокосу, яка буде відповідати поставленим завданням.

Літо – пора канікул та активного відпочинку, але слід пам’ятати, що пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції.

Американський білий метелик – це поліфаг, який пошкоджує близько 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Основними живителями є шовковиця, яблуня, вишня, груша, слива, черешня, айва, виноград, клен ясенелистий, клен гостролистий, бузина, грецький горіх, хміль, в’яз тощо.

Вода – невід’ємний елемент життя людини. Для того щоб бути завжди здоровим та добре почуватися, необхідно вживати тільки чисту та якісну питну воду. Вже давно вчені довели, що вода впливає на тривалість життя людини. Це не дивно, коли врахувати, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 90% людських хвороб спричинені вживанням неякісної води. В наш час питання якості питної води не втратило актуальності.

сайт зроблено в adgrafics