Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   У рамках удосконалення обізнаності населення щодо діяльності Держпродспоживслужби фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області ініційовано та проведено протягом місяця цикл зустрічей у районах області з керівниками територіальних громад, міськими, сільськими, селищними головами та старостами сіл.

   Повідомляємо споживачам, що огляд відправлення потрібно здійснювати в присутності співробітника ТОВ «Нова пошта».   Під час огляду відправлення дотримуйтесь рекомендацій співробітника ТОВ «Нова пошта».

   Повідомляємо споживачам, що згідно умов сервісу ТОВ «Нова пошта» товари в упаковці, що мають характерний метод розкриття (блістерну упаковку, термозбіжну плівку, ламіновано-поліетиленову упаковку, металеві або паперові пломби, прошивку нитками, перфорацію), дозволяється оглядати лише на предмет цілісності заводської упаковки, але без її розпакування.

10 грудня 2019 року в Головному управлінні відбулась нарада-навчання спеціалістів відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва. Основною темою заходу був аналіз законодавства охорони прав на сорти рослин та господарська діяльність з біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин під час створення, дослідження та практичного використання ГМО у відкритій системі.

     До відділу захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надходять звернення споживачів на неналежне надання послуг відділеннями ТОВ «Нова пошта» під час одержання споживачами відправлення.

   В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, працівниками Городоцького районного управління Головного управління Держспоживслужби в Хмельницькій області було проведено комплекс заходів правового інформування жителів Городоччини.

   Захист лісів являє собою діяльність, спрямовану на виявлення в лісах шкідливих організмів. При обстеженні лісонасаджень та огляді лісопродукції завдання державних фітосанітарних інспекторів полягає в тому, щоб вчасно виявити і визначити регульований шкідливий організм, розробити заходи з недопущення його подальшого розповсюдження, встановити межі, організувати заходи з локалізації та ліквідації виявленого вогнища.

   Відповідно до законодавства України право на виробництво насіння і садивного матеріалу мають фізичні особи-підприємці та юридичні особи, за умови їх включення до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

   Спеціалістами Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в складі робочої групи разом з представниками муніципальної інспекції, міськвідділу поліції, департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста, департаменту містобудування та архітектури, ринків міста проведено роботу щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі на вулицях міста.

сайт зроблено в adgrafics