Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Керуючись повідомленням системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12 лютого 2020 року № 2020.0699, інформуємо операторів ринку, які здійснюють на території Хмельницької області реалізацію та обіг харчових продуктів, щодо виявлення сальмонели в коріандрі тонкого помелу, експортованому з Болгарії (експортер: Bulgarcoop – Import - Export LTD) до Німеччини (виробник: Beck Gewuerze and Additive GmbH, код № 540606100, продукт: Rohwusal Bergsalami – Edelschimmеl, партія: 20200120171608, термін придатності: до 28.01.2022, кількість: 300,0 кг) та окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України – ТОВ «КОВЧЕГ» (вул. Соборна, 15, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область).

   20 лютого 2020 року управлінням економіки, бухгалтерського обліку та звітності Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено робочу нараду-семінар з головними бухгалтерами та спеціалістами бюджетних установ, що підпорядковані Головному управлінню Держпродспоживслужби в Хмельницькій області на тему: «Проблемні питання при затвердженні документів, що застосовуються в бюджетному процесі.

   На виконання Регіонального плану основних організаційно-методичних заходів по забезпеченню якісного, збалансованого та безпечного харчування дітей у закладах освіти, оздоровчих закладах Хмельницької області на 2020-2023 роки 20 лютого 2020 року у м. Нетішин Славутського району було проведено семінар на тему «Організація харчування дітей, учнів, вихованців та додержання вимог санітарно-гігієнічних правил та норм утримання закладів освіти».

   За ініціативи начальників районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено 16 нарад на тему: «Недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів». В заходах взяли участь керівники та фахівці установ, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби області, суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур, пасічники та суб’єкти господарювання, що займаються бджільництвом, громадські організації пасічників.

   З метою підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів 19 лютого 2020 року Кам’янець-Подільським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно із Кам’янець-Подільською районною державною лікарнею ветеринарної медицини проведено семінар-навчання із офіційними та уповноваженими лікарями ветеринарної медицини.

   19 лютого 2020 року в залі засідань селищної ради відбулося спілкування за «круглим столом», до якого запросили представники бізнесу та територіальних підрозділів влади.

   Останнім часом спостерігається тенденція безконтрольного переміщення тварин. Шепетівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно з Шепетівським відділом поліції ГУНП в Хмельницькій області погоджено План комплексних заходів щодо контролю за переміщенням автомобільним транспортом с/г тварин, птиці, сировини та продуктів харчування на території Шепетівського району та міста Шепетівки, а також затверджено графік виїзду мобільної групи на автошляхи району.

   Серед заходів, що проводяться в Україні в рамках Міжнародного року здоров’я рослин 2020 одним з головних є інформаційний проект з підвищення обізнаності «НЕ РИЗИКУЙ!».

   17 лютого 2020 року начальником Городоцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олегом Риндою було проведено нараду із працівниками господарств, які займаються вирощуванням свиней, на тему «Що потрібно знати працівнику свиногосподарства по забезпеченню біологічної безпеки».

сайт зроблено в adgrafics