Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує про затвердження Міністерством економічного розвитку і торгівлі України типових форм документів у сфері державного ринкового нагляду і державного контролю продукції.

   Керівники структурних підрозділів та спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 25 червня взяли участь у короткостроковому семінарі "Сучасна українська мова у публічному управлінні та адмініструванні". Викладачі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова прочитали слухачам лекції щодо організації діловодства та особливостей нового українського правопису. По закінченні курсу учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

   З метою своєчасного впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках для малих потужностей, в Кам’янець-Подільському міськрайонному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 19 червня 2019 року відбулася нарада із керівниками переробних підприємств.

    Сьогодні продовжується формування Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2019 рік (у 2018 році – їх функціонувало 27). Станом на 20.06.19 до нього віднесено 9 підприємств, що проводять свою виробничу діяльність на території області. Формування Реєстру продовжується.

   20 червня 2019 року у Волочиській районній державній адміністрації відбулась нарада по питанню заходів боротьби з американським білим метеликом за участю голови Волочиської районної державної адміністрації, голів об’єднаних територіальних громад Волочиського району, старост, голів місцевих рад, також у нараді прийняли участь начальник Волочиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Микуляк М. Я. та головний спеціаліст відділу карантину рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Данилюк Т. Д.

   Істотної шкоди посівам озимих та ярих хлібів завдають комплекс шкідників, серед яких і хлібні жуки, зокрема жук-кузька, жук-красун та жук-хрестоносець. З-поміж представників цього виду жуків найпоширеніший та найшкідливіший в області — жук-кузька.

   13 червня 2019 року начальником Чемеровецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області прийнято участь в колегії при відділі освіти, молоді та спорту Чемеровецької ОТГ, на засідання запрошено керівний склад загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, заступники директорів з навчальної частини, вчителі 1-х класів.

сайт зроблено в adgrafics