Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

В період з 19 по 21 жовтня 2020 року рейдовою групою, до складу якої входять спеціалісти Волочиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, дільничні поліцейські Волочиського відділення Городоцького відділу ГУНПУ у Хмельницькій області, представники Волочиської міської ОТГ, було проведено роз’яснювальну роботу серед працюючого персоналу закладів роздрібної торгівлі, барів, кафе, перукарень.

        Через технічні несправності у мережах телефонного зв’язку в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області тимчасово не працюють міські телефони. Тимчасовий зв'язок встановлено за номером +380982873476.

20 жовтня 2020 року спеціалістами Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, спільно з представниками органів місцевого самоврядування, проведено комісійні обстеження за дотриманням суб’єктами господарювання різних форм власності (магазини, заклади громадського харчування), керівниками закладів освіти протиепідемічних заходів щодо профілактиці та недопущенню поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності коронавірусною інфекцією спеціалістами відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області нагадує, що з 18 травня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» (далі – Постанова). 

20 жовтня 2020 року рейдова група Чемеровецької ОТГ провела моніторингове відвідування закладів дошкільної освіти, закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктів, засобами гігієни, перукарень, аптек та інших об’єктів смт Чемерівці з метою перевірки дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на об’єктах на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Всі ми знаємо, що за нами як за споживачами закріплені не тільки права, а й обов’язки, і тільки в тому разі, коли споживач відповідально підходить до вибору продукції або послуги, варіантів придбати «кота в мішку» значно менше.

За 9 місяців 2020 року відділом захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснено 91 перевірку суб’єктів господарювання: 26 планових – згідно річного плану та 65 позапланових – відповідно до звернень громадян. 

В період з 12 по 16 жовтня проводилися щоденні моніторингові виїзди комісією до складу якої входять спеціалісти Теофіпольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області та працівниками Теофіпольського відділення поліції ВнП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області. 

Шановні працівники і ветерани  підприємств харчової промисловості!   У переддень Вашого професійного свята  прийміть найщиріші вітання з нагоди  Дня працівників харчової промисловості!

сайт зроблено в adgrafics