Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

    Дорогі українці! Дорогі наші захисники та захисниці України!   Сьогодні ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це день тих, хто бореться. Це день того, за що ми боремося. Це день того, яку перемогу ми здобудемо.   Зі святом вас, наші сильні та непохитні герої!   Дякуємо всім, хто бився за Україну в минулому. І всім, хто б’ється за неї тепер. Усім, хто перемагав тоді. І всім, хто неодмінно переможе зараз.

  Побутові лічильники газу є засобами вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), на які розповсюджується дія Закону України«Про метрологію та метрологічну діяльність». Як і аналогічні прилади, лічильники газу підлягають обов’язковій періодичній повірці.

  Ви витратилися на концерт, який так і не відбувся? Пам'ятайте, людина, якій не надали таку послугу може вимагати повернення витрачених на квиток грошей.

Історія розвитку лабораторного діагностування у розрізі ветеринарії бере свій початок з 1910 року. Подільське земство вирішує створити власну лабораторію, причинами такого рішення стають поширення ряду епізоотії та підвищення цін на лабораторні послуги. Історичною подією па Поділлі вважають відкриття у м. Кам’янець-Подільському ветеринарно-бактеріологічної лабораторії. Відповідно до Постанови Подільського земського зібрання у 1913 році було організовано губернську бактеріологічну діагностичну лабораторію на зразок Київської окружної ветбаклабораторії, що обслуговувала Південно-Західний регіон держави.

З 02 жовтня 2023 року в Україні запрацюють зміни, запроваджені Законом України «Про рекламу». Розвиток технологій у рекламній сфері виходить поза межі чинного законодавства України та багато нових форм реклами не врегульовано законом. Це ставить під загрозу приватність та безпеку користувачів, а також може призвести до поширення недобросовісної реклами та шахрайства.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), лептоспіроз належить до найпоширеніших природно-осередкових захворювань у всьому світі, характеризується тяжким перебігом та високим відсотком летальності. Проблема лептоспірозу в Україні набуває все більшого значення. Щороку вона реєструється на всіх адміністративних територіях України.

  Заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Гузар дав інтерв'ю 33 каналу стосовно проведення на території Хмельницької області пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

20 вересня 2023 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт і послуг управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в громадській приймальні Хмельницької міської ради проведено черговий прийом громадян.

В Україні поступово готуються до опалювального сезону. Зима – це слово лякає багатьох українців. Війна триває, а отже незрозуміло, чи буде вдосталь газу і світла. Чи не доведеться мерзнути у власних домівках? Точної відповіді наразі не може дати ніхто. Кажуть, буде скрутно. Тому треба готуватися завчасно.

  Сьогодні господарства області готуються до збирання врожаю соняшнику, кукурудзи та сої. Сільськогосподарські підприємства можуть проводити передзбиральну десикацію цих культур.

сайт зроблено в adgrafics