Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

      Менінгококи є в носоглотці більшості людей і можуть передаватися іншим людям при кашлі і чханні. Подальша доля цих мікробів залежить від сили імунітету людини... Кожному з нас знайома з дитинства вбита в голову батьками аксіома: "Якщо ходити взимку без шапки, то можна захворіти на менінгіт". Із покоління у покоління передається і "анекдот" про те, що від цієї хвороби "або вмирають, або стають інвалідами".

    При Білогірській РДА проведено засідання ДНПК. На дане засідання були запрошені: члени ДНПК, Голова Білогірської РДА, Голова Білогірської районної ради, Голова Білогірського ОТГ та голови сільських рад району. Під час проведення засідання розглянуто питання щодо епізоотичної ситуації по сказу та виділення коштів із районного бюджету для створення резерву антирабічної вакцини в Білогірській ЦРЛ.

    Хмельницьким районним управлінням ГУ ДПСС в Хмельницькій області 11.12.2018р. було ініційовано проведення наради в Хмельницькій районній державні адміністрації із пасічниками, агровиробниками, органами місцевого самоврядування представники аграрного відділу РДА.

23 листопада 2018 року набув чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04.10.2018 № 476 «Про затвердження Методичних вимог у сфері насінництва щодо збереження сортових та посівних якостей насіння зернових культур». Їх розроблено з метою виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами.

Всі господарства, від холдингів , фермерських …до простих пересічних громадян, які зерігають хоч і невеличкі запаси зерна, в період зберігання збіжжя, щороку втрачають від 5–10 до 30% урожаю. Шкідники запасів, пошкоджуючи, зерно та зернову продукцію, істотно знижуються його харчові, фуражні та посівні якості.

    11 грудня 2018 року спеціалісти Головного управління взяли учать в обласних навчаннях з питань «Підвищення ефективності агропромислового виробництва, перспектив розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області та раціонального використання природних ресурсів». Загалом навчання розраховані на десять днів і проводяться з 03 грудня по 14 грудня 2018 року в смт. Сатанів, Городоцького району.

У  пошуках дешевих ялинкових іграшок споживачі зовсім не звертають уваги на їхню якість, а тим паче сертифікати. Переполох на базарах, ажіотаж у торгових центрах – усі поспішають вбрати своїх зелених красунь за найсвіжішим віянням моди. Прикраси та декор можуть стати не лише радістю, але і певною загрозою для здоров’я. Як правильно обрати ялинкові прикраси, аби вони вам не нашкодили?

Протягом першої декади грудня на території області  спостерігалась нестійка холодна погода. Опади відмічались у вигляді дощу, снігу, мокрого снігу, мряки. Сніговий покрив на посівах 1-10 см. В окремих місцях полів грунт промерз від 1 до 16 см. На окремих посівах озимих під час відтаювання, промерзання утворилась льодова кірка. Температура грунту на глибині залягання вузла кущення озимих культур -1…-7 С.

   В Деражнянському районі проведено розширену нараду із товаровиробниками і приватними підприємцями, які проводять транспортування, зберігання, реалізацію харчових продуктів, а також надають послуги громадського харчування. Представниками Деражнянського районного управління та відділу захисту споживачів ГУ ДПСС в Хмельницькій області висвітлено та обговорено вимоги і відповідальність за їх порушення, що передбачені законами України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про захист прав споживачів».

сайт зроблено в adgrafics