Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

 

У більшості людей слово «нітрати» – це синонім отрути. І чомусь воно завжди асоціюється з кавунами. Втім, тут є два але:  нітрати – це далеко не завжди отрута; вони містяться не лише в кавунах, а й в багатьох овочах і фруктах, воді та навіть в нашому організмі. Нітрати– це солі азотної кислоти, які також називають селітра. Ці солі є частиною багатьох рослин, ґрунту і навіть нашого організму.

Зернові та зернобобові культури В посівах зернових колосових культур продовжується розвиток клопа шкідливої черепашки, елії гостроголової та інших клопів, чисельність яких в осередках нараховується в межах 0,2 – 2 екз/м2. В посівах спостерігаються дорослі клопи, яйцекладки та личинки, переважно ІІ – ІІІ віків, які живляться в основному зерном.

  Під час здійснення державного контролю (нагляду) офіційним ветеринарним лікарем на м’ясопереробному підприємстві ПП «Агропродукт» (с. Грузевиця Хмельницького району) виявлено значні порушення загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.

Протягом весняно-літнього періоду спеціалісти управління фітосанітарної безпеки здійснюють моніторинг поширення та шкодочинності багатьох шкідливих організмів: бур'янів, шкідників та хвороб сільгоспкультур. Серед яких такий злісний бур'ян як Амброзія полинолиста, який щороку захоплює все більші площі, особливо необроблювані.

Ботулізм – важке токсичне інфекційне захворювання, в результаті якого вражається нервова система. Важка форма хвороби може призвести до летального результату.

Захищаючи Україну, на Донеччині загинув наш колега, Кіндзерський Михайло Леонідович. Михайло самовіддано протистояв російським окупантам, виборюючи майбутнє нашої держави, своєї родини, нас з вами! Віддавши життя за волю та незалежність нашого народу.

Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснює моніторинг цін на вищезазначені товари. З метою донесення до громадськості інформації про проведену роботу Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області висвітлює, ціни роздрібної торгівлі області.

Для подолання тютюнової епідемії та захисту дітей та молоді від залучення до куріння Верховна Рада України ухвалила антитютюновий Закон № 1978-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну".

У літній період частішають випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції такі як: сальмонельоз, дизентерію, гастроентероколіти, гепатити, харчові токсикоінфекції тощо. При цьому основною локалізацією збудників вказаних хвороб є кишківник людини.

Звертаємо вашу увагу на те, що розпочався літ кукурудзяного стеблового метелика, який є небезпечним шкідником у посівах кукурудзи на зерно, проса, конопель, хмелю, інших товстостеблих культур.

сайт зроблено в adgrafics