Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

 UGL3

but vs

but up

but zs

ZG

 

115

Відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 17.06.2016 № 159 «Про забезпечення виконання основних напрямків державної політики у сфері захисту рослин, надання інформації щодо діяльності управлінь Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в областях» та з метою визначення чисельності шкідників у місцях зимівлі, виживання їх морфологічного стану спеціалісти управління фітосанітарної безпеки з 1 по 15 квітня цього року провели весняні контрольні обстеження.

117

Обстежувались посіви озимих зернових культур, ріпаку, багаторічних трав, плодових насаджень, поля сивозміни, що готуються до посіву, лісосмуги та інші місця зимівлі шкідників, де восени була виявлена найбільша їх чисельність.

Обстеження були проведені за методикою осінніх обстежень, на площі 17,7 тис. під час яких було виявлено, що перезимівля шкідливих організмів пройшла задовільно, загибель шкідливих організмів складає 2-25 максимально 65%. Та частина шкідливих організмів, що залишилась в задовільному фізіологічному стані за сприятливих агрокліматичних умов спроможні відновити численну та якісну популяцію. Тому моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських рослин набуває важливого значення для прийняття правильного рішення щодо обсягів передбачувальних робіт із захисту рослин та збереження майбутнього врожаю.

сайт зроблено в adgrafics