Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Начальники відділів контролю за обігом засобів захисту рослин та в сфері насінництва та розсадництва ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області 7 вересня взяли участь в роботі науково – практичного семінару з питань посіву озимих культур під урожай 2019 року, який відбувся на базі ТОВ «Нові аграрні технології» Хмельницького району.

Серед учасників: Корнійчук О. В. – директор інституту кормів і сільського господарства Поділля НААН, Молдован В. Г. – директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції, заступники голів райдержадміністрацій з питань АПК, начальники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських та приватних господарств, представники наукових установ.

Попри дощову погоду учасники семінару змогли ознайомитися з технологічними особливостями посіву озимих культур урожаю 2019 року, корегуванням строків сівби залежно від погодно-кліматичних умов. Керівник господарства Ізбінський І. В. ознайомив учасників семінару з технологіями підготовки грунту та посіву озимих зернових культур у ТОВ «Нові аграрні технології». Головний агроном товариства Дідик В. Г. розповів про кращі способи розміщення посівів пшениці озимої після різних попередників. Учасники отримали змістовну та своєчасну інформацію щодо підготовки до сівби озимих культур.

Зі вступним словом виступили перший заступник голови ОДА Кальніченко В. І. та директор Департаменту АПР Омелянюк О. Т.

Під час пленарної частини заходу учасники заслухали доповіді:

- особливості посіву та основні заходи технології вирощування озимих культур в умовах Хмельницької області;

- запаси вологи в ґрунті та строки посіву озимих культур;

- метеорологічні прогнози на період проведення сівби озимих культур.

Також було висвітлено питання щодо забезпеченості підприємств області посівним матеріалом та завершення перевірки його посівних якостей до настання оптимальних строків посіву.

IMG 20180907 112802IMG 20180907 115316IMG 20180907 124530

сайт зроблено в adgrafics