Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

12 червня 2018 року в Новоушицькому районі проведено семінар з питань підготовки матеріально - технічної бази до збирання, зберігання і реалізації зерна врожаю 2018 року. Участь у заході взяли начальник та спеціалісти управління АПР, провідний інспектор Новоушицького районного сектору ГЦУ ДСНС в Хмельницькій області, спеціалісти Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, директор з регіонального розвитку в західній Україні компанії «Вітера Україна», представники комерційних торгівельних фірм, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району та фермери.

На семінарі з доповіддю виступила головний спеціаліст відділу контролю сфері насінництва та розсадництва - О. Мутрук. У виступі було розглянуто основні вимоги щодо придбання насіння, оформлення супровідних документів при його реалізації, порядок сертифікації насіння. Також було надано рекомендації по очистці, сушці та розміщенню в складі насіння, при яких забезпечується надійна ізоляція культур, сортів та генерацій з метою недопущення видового та сортового змішування.

Для керівників фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів доведено інформацію з питання фінансової підтримки фермерів шляхом часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.

Увагу керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств району акцентовано на недопущення введення в обіг насіння та садивного матеріалу без сертифікації, що є порушенням норм ЗУ «Про насіння та садивний матеріал».

123

сайт зроблено в adgrafics