Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Згідно плану перевірок з ринкового нагляду, відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів протягом І півріччя 2017 року проведено 22 планові виїзні перевірки характеристик продукції у її розповсюджувачів та 6 позапланових перевірок, відповідно до Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" та на підставі повідомлення про продукцію, що не відповідає встановленим вимогам та/або становить серйозний ризик.

Під час проведення планових перевірок у 17 суб’єктів господарювання виявлені порушення, під час позапланових – 5 порушень.
Планових та позапланових невиїзних перевірок характеристик продукції у виробників спеціалістами відділу протягом І півріччя 2017 року не проводилось.
Під час здійснення перевірок характеристик продукції перевірено 852 одиниць продукції, з яких 777 одиниць продукції не відповідають вимогам Технічних регламентів.
Під час здійснення перевірок характеристик іграшок для дітей; мийних засобів для прання або чищення, які містять поверхнево-активні речовини перевірено 86 одиниць продукції на суму 2,703 тис. грн., які не відповідають вимогам Технічних регламентів.
За результатами перевірок суб'єктам господарювання видано 26 Рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів щодо усунення формальної невідповідності.
За розповсюдження продукції, що не відповідає вимогам Технічних регламентів до суб'єктів господарювання, застосовані штрафні санкції в сумі 29,325 тис. грн., відповідно Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції".

сайт зроблено в adgrafics