Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

 Основні товари та послуги, щодо яких запроваджено державне регулювання цін можна знайти на сайті Головного управління за посиланням 
У випадку виявлення порушення норм цінового законодавства – Ви можете звернутися до Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Підставою для здійснення позапланових заходів згідно з пунктом 1 статті 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» є звернення фізичної особи про порушення, що спричинило шкоду її правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави, з додаванням документів чи їх копій, що підтверджують такі порушення (за наявності). У зверненні потрібно зазначити найменування суб’єкта господарювання - юридичної особи, прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи – підприємця, місцезнаходження суб’єкта господарювання (місце проживання фізичної особи - підприємця). Позаплановий захід у такому разі здійснюється виключно за погодженням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері державного нагляду (контролю).
Звернення можна надіслати поштою або звернутись особисто за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, 2 поверх, кабінет 202, телефон (0382) 79-51-55.
У разі отримання всієї необхідної інформації, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області буде вжито вичерпних заходів з метою запобігання можливих порушень вимог законодавства у сфері ціноутворення.

сайт зроблено в adgrafics