Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs
but ap
but up
but zs

Управління контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017р. № 97 «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» .

Згідно даного Порядку перевірка посівних якостей насіння здійснюється органами із сертифікації або органами з оцінки відповідності. На даний час на території України на відбір проб та сертифікацію насіння уповноважено ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції». У Хмельницькій області на сьогодні працюють Філії (лабораторії) Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» за адресами: м. Хмельницький вул. Староміська (Примакова 9);  м. Кам'янець Подільський вул. Гастелло 11 тел. (0382)72-06-27.

Нагадуємо,  що згідно ст. 15 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.

Стаття 28 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» зазначає, що особи, винні в порушенні законодавства у сфері насінництва та розсадництва, несуть відповідальність згідно із Законом.

Ознайомитись з постановою «Про затвердження Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та форм сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал» можна на сайті Кабінету міністрів України за адресою: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249782088

сайт зроблено в adgrafics