Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

За І квартал 2018 року Сектором контролю за регульованими цінами здійснено 1 позапланову перевірку суб’єкта господарювання за зверненням громадянина, під час перевірки встановлено порушення державної дисципліни цін. Протягом 2017 року Сектором контролю за регульованими цінами опрацьовано 2 звернення громадян, з них:

У 2017 році Сектором контролю за регульованими цінами здійснено 3 позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які було проведено за погодженням Державної регуляторної служби України, з них у двох виявлені порушення державної дисципліни цін.

17 грудня  набула чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП) №1343 від  02 листопада 2017 року, відповідно до якої було  встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

У державній урядовій програмі «Доступні ліки» на теренах Хмельницької області приймають участь 136 суб’єктів господарювання, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею лікарськими засобами, виробами медичного призначення та 226 аптечних закладів.

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

Постановою від 7 червня 2017 року № 394 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. №1548 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» скасовано державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках.З 1 липня 2017 року скасовується державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги в частині встановлення:

  Такі аптеки визначені у всіх районах області. Повний перелік подано в таблиці.  Нагадаємо, державна програма «Доступні ліки» почала діяти в Україні з 1 квітня. Розрахована вона на хворих із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом II типу. Пацієнти за рецептом лікаря можуть безкоштовно або з незначною доплатою придбати медикаменти в аптеках, залучених до програми.

Відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра України Розенка П.В. Держпродспоживслужбі доручено проведення щомісячного моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню згідно із Урядовою програмою «Доступні ліки».

1 квітня 2017 року стартувала Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

    Адміністративні послуги слід розглядати як один із покажчиків рівня досконалості існуючої моделі взаємовідносин органів виконавчої влади з громадянами.Саме поняття «послуга», як служіння з добрими намірами, вказує на обов’язок держави вирішувати проблеми і потреби своїх громадян у прозорий, необтяжливий та зручний для них спосіб.

сайт зроблено в adgrafics