Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

Білогірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Білогірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Волочиське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Волочиське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Новоушицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Новоушицьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Полонське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Полонське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Старосинявське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Старосинявське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Чемеровецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Чемеровецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Хмельницьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Хмельницьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області   View the embedded image gallery online at: http://consumerhm.gov.ua/pres-tsentr/video#sigProId20fae29a4e  
   Працівники Хмельницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області разом з поліцією провели профілактично-роз’яснювальний рейд закладами швидкого харчування обласного центру. Інспекцію проводили у центрі Хмельницького, на Проскурівській та на Львівському шосе. У всіх перевірених кіосках були виявлені порушення, що стосувалися документального підтвердження та санітарно-гігієнічних норм.

   16.07.2018 р. в радіопередачі телерадіокомпанії «Поділля-Центр»: «Як попередити отруєння грибами» взяв участь начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М. Відео доступне за посиланням

   20 червня 2018 року начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. та начальник відділу безпечності харчових продуктів Титарчук О.В. на телеканалі TV7plus обговорили основні питання безпечного літнього дитячого відпочинку в рамках проведення оздоровчої кампанії 2018 року.

   20 червня 2018 року начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Баланюк І.М. та начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного  управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області взяли участь в телепрограмі Хмельницького телеканалу ТВ7+ в програмі «ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ»: «Про літній відпочинок дітей.»

   Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. взяв участь в телепрограмі ХОДТРК «Поділля-Центр» «ТЕМА ДНЯ» : «Чим небезпечний пляж без паспорту».

   Завідувачем Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Яремчук О.В. надано коментар щодо порушень суб’єктом господарської діяльності державної дисципліни цін при реалізації лікарських засобів по урядовій програмі «Доступні ліки» для ТРК «Поділля-центр».

   15 червня 2018 року на ХОДТРК «Поділля-Центр» у телепрограмі «Тема» з'ясовували хто винен у загибелі бджіл та що з цим робити. Участь в обговорені теми взяв начальник відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Михайло Булка.

   Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. взяв участь в телепрограмі на ХОДТРК «Поділля-Центр» «ТЕМА ДНЯ : Наскільки безпечні місця для купання».    Під час інтерв’ю Ігор Баланюк розповів про стан підготовки пляжів області до купального сезону.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. взяв участь в телепрограмі на ХОДТРК «Поділля-Центр».В прямому ефірі було обговорено стан підготовки закладів до оздоровчої кампанії 2018 р.

сайт зроблено в adgrafics