Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

Відділ ринкового та метрологічного нагляду За звітний період проведено 1 планову виїзну перевірку у розповсюджувачів, згідно плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2018 року. Проводиться поточна робота по позаплановим перевіркам характеристик продукції за ланцюгом постачання, відповідно листів Держпродспоживслужби України. За результатами проведених перевірок характеристик продукції прийнято 2 Рішення обмеження надання продукції на ринку шляхом: усунення формальної невідповідності та тимчасової заборони надання продукції на ринку.

Оприлюднена інформація про результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посаддержавної служби категорії «В» і «Б» в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведеного відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області від 02.05.2018 року № 129 -к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області».
22.05.2018р головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Рокицька В.В. взяла участь у семінар-нараді організованої директором компанії "Золингер" для адміністраторів та майстрів салонного бізнесу.

Питання захисту прав споживачів у всіх високорозвинених країнах та країнах, що розвиваються, посідає провідне місце. В Україні, в одній із перших країн пострадянського простору, було прийнято Закон України «Про захист прав споживачів». Проте це не стало поштовхом для винесення питання захисту прав споживачів на якісний європейський рівень. Адже окрім прийнятих законів необхідно створювати передумови для їх ефективного застосування та втілення в життя.

24 травня 2018 року під головуванням начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Грушка Василя Пилиповича відбулася колегія Держпродспоживслужби «Про підсумки роботи Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за І квартал 2018 року».

23.05.2018 р. начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмельницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Комащук Л.М. прийняв участь у семінар-нараді з керівниками підприємств (ФОПів) роздрібної торгівлі та ресторанного господарства Хмельницького району.

22 травня на засіданні колегії Хмельницької обласної державної адміністрації було розглянуто питання «Про стан епізоотичної ситуації та державного контролю за безпечністю харчових продуктів в області». Участь в колегії взяли начальник Головного управління Грушко Василь Пилипович та перший заступник начальника Садов`юк Олександр Петрович.

   Картопля – продукт харчування, без якого жителі багатьох країн навіть не уявляють свого існуваня, у кулінарних книгах записано сотні рецептів смачних картопляних страв.

Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Баланюк І.М. взяв участь в телепрограмі на ХОДТРК «Поділля-Центр».В прямому ефірі було обговорено стан підготовки закладів до оздоровчої кампанії 2018 р.

   Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону, яким забороняється використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока і молочних продуктів, а також встановлюється адміністративна відповідальність за порушення цієї норми.

сайт зроблено в adgrafics