Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним. Мало знайдеться таких людей, які не люблять ласувати грибами. Для багатьох збирання грибів – це захопливе полювання, яке іноді називають «тихим». Водночас ця традиція має підвищений ризик, тому що внаслідок урбанізації значна частина населення втратила навички збирання грибів.

   Київський апеляційний адміністративний суд за результатами розгляду апеляційної скарги Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області підтвердив право здійснювати заходи у сфері ринкового нагляду без попередження суб’єкта господарювання.

Відділ ринкового та метрологічного нагляду           За звітний період (13.07.2018р. по 19.07.2018р.), відповідно секторального плану державного ринкового нагляду на 2018 рік та плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІІ квартал 2018 року, спеціалістами відділу проведено 2 планові виїзні перевірки характеристик телефонних апаратів,

   Білогірське районне управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області повідомляє про те, що 20 липня 2018 року проведено позапланове обстеження мисливських угідь на території Білогірського району для надання дозволу на відкриття сезону полювання на пернату дичину.

   19 липня відбулась нарада по питанню відкриття полювання на пернату дичину в сезоні 2018 року за участю працівників державної лісової охорони, користувачів мисливських угідь, Держпродспоживслужби, Національної поліції, Департаменту екології та інші. Обговорено проблеми та напрямки подальшої співпраці.

   Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області оголосило конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» та «Б» :

   Деражнянською районною державною лікарнею ветеринарної медицини на базі автомобіля ГАЗ -53 обладнано мобільний ветеринарний пост, який забезпечено засобами та матеріалами необхідними для виконання завдань спеціалістами в неблагополучному пункті, в разі виникнення захворювання на африканську чуму свиней.

   17 липня 2018 року в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбулося засідання ОР «Ліги роботодавців». Участь в заході взяв заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Колосінський Валерій Полінадович та обговорив із присутніми актуальні питання здійснення контролю працівниками Держпродспоживслужби.
   18 липня 2018 року в Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької ОДА відбулась нарада за участтю керівника та спеціалістів Департаменту, спеціалістів Держпродспоживслужби, екологічної інспекції. Обговорено проблемні питання та визначено напрямки роботи щодо профілактики отруєння бджіл на території Хмельницької області.

Освітлення відіграє важливу роль у житті людини. Біля 90% інформації сприймається через зоровий канал. Тому до вибору ламп варто підходити особливо уважно. Не варто брати перше що побачили, необхідно підібрати товар, що ідеально підійде саме до вашої освітлювальної апаратури.

сайт зроблено в adgrafics