Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

Шановні колеги! Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Управління захисту споживачів За звітний період здійснено 6 перевірок суб’єктів господарювання, з них: відділом ринкового та метрологічного нагляду - 3 планові перевірки та 2 позапланові перевірки, а також прийнято 9 рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів; відділом контролю в сфері торгівлі, робіт, послуг, контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю - 1 позапланову перевірку.

Наша держава є однією із провідних експортерів зерна у світі. Дуже важливою складовою ринку міжнародної торгівлі українським зерном є його якість, яка засвідчується відповідністю міжнародним  фітосанітарним заходам. Невідповідність цим заходам завдає значних збитків бізнесу.

          9 листопада  в управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відбулась  нарада – семінар «Про підсумки діяльності фахівців міського, міськрайонних, районних  відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Хмельницькій області за 9 місяців 2017р.».

Управління захисту споживачів За період з 03.11.2017р. по 09.11.2017р. Управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснено 8 перевірок суб’єктів господарювання, з них: відділом ринкового та метрологічного нагляду - 1 планова перевірка та 1 позапланова перевірка та 1 планова перевірка та 5 позапланових перевірок відділом контролю в сфері торгівлі, робіт, послуг, контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.

Сьогодні сільгосппідприємствами  Хмельницької області розпочато підготовку насіння ярих культур для посіву навесні 2018 року. Господарствами засипано і подано на перевірку та сертифікацію 1010 тонн ярого ячменю, 30 тонн ярої пшениці, 10 тонн гречки, 890 тонн гороху, 30 тонн кукурудзи, 80 тонн соняшнику та 870 тонн сої.

1 та 2 листопада 2017 року в.о. управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Івасюк В.М. прийняв участь в засіданні робочої групи з питань реалізації проекту Twinning « Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб ».

Головним управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області спільно із ДП «Хмельницькстандартметрологія» 2 листопада 2017 року проведено навчання – семінар на тему: «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР». Участь у семінарі прийняли представники переробних підприємств області, державні інспектори районних, міськрайонних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

03 листопада відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченко.  На порядку денному розглянуто питання про загрозу виникнення  надзвичайної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону в м. Шепетівка.

сайт зроблено в adgrafics