Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Відділ ринкового та метрологічного нагляду
Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, проведено 3 планові виїзні перевірки у розповсюджувачів, згідно плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2018 року.

Прийнято 6 Рішень про обмеження продукції на ринку шляхом: приведення продукції у відповідність із встановленими вимогами, усунення формальної невідповідності та тимчасової заборони надання продукції на ринку.
Проводиться поточна робота по позаплановим перевіркам характеристик продукції за ланцюгом постачання, відповідно листів Держпродспоживслужби України.
Прийнято штрафних санкцій на суму 7650 грн.

Відділ захисту споживачів

Відділом захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області розглянуто 4 звернення громадян. Крім того, згідно телефонного зв’язку 12 споживачам надані усні консультації та роз’яснення щодо їх прав.
Із 16 розглянутих звернень громадян, всі звернення за результатами розгляду вирішені (задоволені) на користь споживачів.
Проведено 3 перевірки: 1 – планова, 2 – позапланових, про що складено відповідні документи. . Притягнуто до адмінвідповідальності 3 особи з накладенням штрафних санкцій на суму 0.510 грн. До 3-х суб’єктів господарювання застосовано адміністративно-господарчі санкції в розмірі 2,909 тис.грн.
За даний період висвітлені статті на сайті ГУ ДПСС в Хмельницькій області на теми: “Знижки та акції. Що потрібно знати споживачу ”, ”Щодо правильності проведення розрахунків за спожитий природний газ”.

Фітосанітарна безпека

Спеціалістами фітосанітарної безпеки за звітний період. проведено фітосанітарний моніторинг на встановлення фітосанітарного стану озимих культур на площі 3200 га.
Разом з тим, спеціалістами проводився збір та аналіз інформації:
- про хід робіт із захисту рослин та забезпеченність засобами захисту рослин в весняний період 2018 року в господарствах області. Закуплено засобів захисту рослин – 25,4 тонн. Проведено обробітки посівів сільськогосподарських посівів на площі 322,2 тис. га.;
- щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об'єктів регулювання;
- щодо експорту та реекспорту зернових і олійних культур;
- орієнтовний щотижневий медіа-план діяльності управління.

Протягом тижня видано документи дозвільного характеру:
- фітосанітарних сертифікатів - 140 екз.;
- карантинних сертифікатів - 42 екз.
Проведено інспектування та огляд об’єктів регулювання:
- транспортних засобів - 356 одиниць;
- садивного матеріалу - 512 тис. шт.;
- насіння зернових, бобових, технічних культур - 269 тонн;
- зеpна і зерно продуктів – 887 тонн;
- продуктів харчування – 1052 тонн;
- технічних, олійних та інших матеріалів – 556 тонн;
- свіжих овочів - 103 тонн;
- зрізу квітів – 697 тис. шт.;
- лісоматеріалів - 4310 м3;
- пиломатеріалів - 298 м3;
- пакувальної тари з деревини – 3871 одиниць;
- виробів з деревини – 142,2 тонн;
- інших об’єктів регулювання - 82 тонн.
Розміщено 3 статті на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та 2 статті опубліковано у ЗМІ.
2 спеціалісти відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики і аналізу ризиків приймають участь у Твінінгу «Навчання з фітосанітарного моніторингу шкідливих організмів, шкідників і бур’янів відповідно до міжнародних стандартів», що проходить у м.Ужгород.

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва

Проводилась роз’яснювальна робота серед виробників та споживачів насіння і садивного матеріалу щодо застосування норм Законодавства України в сфері насінництва та розсадництва та незаконності використання насіння та садивного матеріалу для реалізації та посіву без супроводу сертифікатів.
Здійснювався моніторинг підготовки насіння господарствами занесеними до Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу, які проводять свою виробничу діяльність на території області.
В газеті «Наддністрянська правда» опубліковано статтю «Підтримка аграріїв» в якій висвітлено питання компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції, що надається фермерським господарствам та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.
Проводилась підготовка звіту про результати моніторингу реалізації насіння овочевих культур на ринках області.
Продовжувався моніторинг реалізації насіння овочевих культур на ринках, торгових точках та спеціалізованих магазинах області. Здійснювалась роз’яснювальна робота спрямована на попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва підчас роздрібної торгівлі насінням, зокрема щодо вимог до супровідних документів та маркування партій насіння. Реалізаторам вручено пам’ятки «На допомогу суб’єктам оптової та роздрібної торгівлі».
Надавалась консультативна допомога суб’єктам насінництва та розсадництва з питань включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва та щодо порядку внесення змін до відомостей, які містить такий реєстр, відведенню насінділянок озимих та ярих культур, подання заявок на інспектування.

Відділ державного контролю

Спеціалістами відділу було опрацьовано та внесено до Державного реєстру потужностей операторів ринку, що здійснюють реалізацію харчової продукції 26 потужності. Всього зареєстровано на території області 10643 потужностей.

Відділ безпечності харчових продуктів

Протягом тижня спеціалістами лабораторій ВСЕ на ринках в районах та містах області було проведено ветеринарно – санітарну експертизу туш ВРХ та свиней - 2490, інших видів тварин – 300, 2840 зразків молочних продуктів, 2070 зразків рослинної продукції, інших видів продукції – 3250. За результатами ВСЕ не допущено до реалізації 280 кг м’яса та субпродуктів по причині виявлення ехінококозу, метастронгільозу та стороннього запаху, 100 кг молочної продукції з причин механічного забруднення та фальсифікації, 200 кг рослинної продукції.
За порушення ветеринарно-санітарного законодавства на ринках завідуючими ЛВСЕ було притягнуто до адміністративної відповідальності 2 особи.
Відділ забезпечення протиепізоотичних заходів

Працівниками відділу опрацьовано 2 запити щодо епізоотичного благополуччя територій у зв’язку з переміщенням сільськогосподарських тварин по території Хмельницької області.
Лікарнями ветмедицини області проводяться планові заходи з профілактики таких захворювань, як сказ, сибірка, лейкоз і туберкульоз. Всього за тиждень щеплено проти:
- сказу – 1731 тварину,
- сибірки - 5981 голову,
- досліджено на лейкоз – 9217 голів,
- досліджено на туберкульоз – 8405 голів.
Аналіз та виготовлення документації щодо профілактики інфекційних хвороб птиці.
Підготовлено і направлено в територіальні підрозділі інформаційні матеріали щодо біобезпеки свиногосподарств.
Проводиться аналіз проведення диспансеризації.
Протягом тижня в ході роз’яснювальної роботи з профілактики АЧС проведено 4789 бесід, роздано 1503 інформаційні матеріали, розклеєно 494 листівки.
Ветеринарними фахівцями у складі 24 мобільних поліцейсько-ветеринарних груп з початку року перевірено 1012 одиниць автотранспорту, за виявлені порушення 219 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, в т.ч. 17 за порушення при перевезенні риби.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

За звітний період проведено 12 планових та 185 комісійних обстежень об’єктів. З них – 6 об’єктів централізованого водопостачання, 2 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 об’єктів торгівлі, 4 місця видалення відходів, 174 криниці громадського користування Проведено 1 обстеження об’єкту на медичну практику, 2 комісійних обстеження по розгляду заяв.
Підготовлено 2 статі в місцеву пресу.
Фахівцями управління та відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міськрайонних, районних та міського управлінь проводиться робота по розгляду документів та підготовці рішень щодо можливості видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розгляд генеральних планів забудови населених пунктів, «Реєстрових карт об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів».
Проведений державний санітарно-епідеміологічний контроль 86 вантажів на митницях призначення, в тому числі - 86 через «Єдине вікно».
Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Дунаєвецького районного управління провела семінар – тренінг з адміністраторами сектору організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Дунаєвецької районної державної адміністрації, щодо надання адміністративних послуг.
Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Новоушицького районного управління взяла участь в колегії РДА, де розглядалося питання «Про підготовку до проведення в районі оздоровчої кампанії 2018 року» .
Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Старосинявського районного управління взяла участь в засіданні колегії РДА на якій було заслухано питання «Забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя для населення» (водопостачання, благоустрій, сан. очистка, робота продовольчого ринку в весняно-літній період).
Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмельницького районного управління взяв участь у комісії ТЕБ і НС Хмельницької районної державної адміністрації.

сайт зроблено в adgrafics