Телефон гарячої лінії: (0382) 650734
Телефон гарячої лінії Держпродспоживслужби: (044) 3647780, (050) 2300428

but vs

but up

but zs

ses1

ZG

Додаток до листа банер

Scrbanhot 1

 

Відділ ринкового та метрологічного нагляду

За звітний період проведено 2 планові виїзні перевірки у розповсюджувачів, згідно плану здійснення діяльності з ринкового нагляду на ІІ квартал 2018 року. Проведена робота над 2 позаплановими перевірками характеристик продукції за ланцюгом постачання, відповідно листів Держпродспоживслужби України на ринках, розташованих в м. Хмельницький. 

Підготовлено звіти про результати діяльності державного ринкового та метрологічного нагляду за І квартал 2018 року.

Відділ захисту споживачів

За звітний отримано 13 звернень  громадян, з них: 8 письмових та 5 усних. Крім того, 15 споживачам надано усні консультації та роз’яснення  щодо їх прав. Із 13 розглянутих звернень громадян, 9 звернень за результатами розгляду вирішені (задоволені) на користь споживачів..

Проведено 5 перевірок: 3 – планових, 5 – позапланових, про що складено відповідні документи. Притягнуто до адмінвідповідальності 4 особи з накладенням штрафних санкцій на суму 0.680 грн. До 3-х суб’єктів господарювання застосовано адміністративно-господарчі санкції в розмірі 0.859 тис.грн.

Фітосанітарна безпека

Спеціалістами  фітосанітарної безпеки за звітний період проведено фітосанітарний моніторинг на встановлення фітосанітарного стану озимих культур на площі 2379 га.,

Разом з тим, спеціалістами проводився збір та аналіз інформації:

  • про хід робіт із захисту рослин та забезпеченність засобами захисту рослин в весняний період 2018 року в господарствах області. Закуплено засобів захисту рослин- 199 тонн. Проведено врегулювання чисельності мишоподібних гризунів на площі 2,2 га.,  проведено обробіток саду  на площі 0,8 га..
  • щодо здійснення фітосанітарного контролю імпортних об'єктів регулювання;
  • щодо експорту та реекспорту зернових і олійних культур  
  • орієнтовний щотижневий медіа-план діяльності управління;

Протягом тижня видано документи дозвільного характеру:

  • фіто санітарних сертифікатів -283екз,
  • карантинних сертифікати 36 екз.

Проведено інспектування та огляд:

  • транспортних засобів -459 одиниць:
  • насіння зернових,бобових,технічних культур -1664  тонн;
  • насіння овочевих і квіткових культур- 1 тонн;
  • зеpна і зернопродуктів – 1649 тонн.;
  • продукти харчування - 1473 тонн;
  • технічних, олійних та інших матеріалів – 2809 тонн.;
  • свіжі овочі- 109 тонн;
  • зрізи квітів – 1653 шт;
  • продукти харчування-1719тонн;
  • лісоматеріалів  -  4434  м3
  • пиломатеріалів  -  457 м3,
  • пакувальної тари  з деревини –5514 одиниць;
  • вироби з деревини- 106 тонн;
  • інших об єктів регулювання-  57 тонн.

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва

Здійснювався моніторинг підготовки насіння господарствами занесеними до Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу, які проводять свою виробничу діяльність на території області.

Розглянуто лист щодо запланованого розміщення ділянок гібридизації  на території області та підготовлено відповідь згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.10.2016 № 365 «Про затвердження Порядку узгодження розташування насіннєвих посівів».

Здійснювався моніторинг діяльності реалізаторів насіння  на ринках, торгових точках, спеціалізованих магазинах м. Хмельницького, районних центрів області. Всього охоплено 6 осіб, що проводили продаж насіння. Увага зверталась наявності та правильності супровідних документів, маркуванню партій насіння, тощо.

Головні спеціалісти відділу взяли участь в обласній селекторній нараді з питань підтримки галузі АПК з держбюджету та проведення комплексу весняно – польових робіт у 2018р.

На основі моніторингу керівництву області підготовлено інформацію про сертифікацію насіння  ярих культур суб’єктами насінництва, які занесені Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2017 рік станом на 01.04.18р.

З керівниками та спеціалістами господарств районів проводилась робота щодо забезпечення необхідної потреби в насінні ярих культур для проведення комплексу весняно – польових робіт відповідно прогнозованих площ посівів. Надавалась консультативна допомога щодо застосування норм та положень чинного законодавства України, враховуючи їх зміни та доповнення.

Сектор реєстрації сільськогосподарської техніки

На обліку в Хмельницькій області знаходиться 43557 одиниць сільськогосподарської техніки.

За поточний період зареєстровано 60 одиниць техніки.

Знято з обліку 15 одиниць.

Відділ державного контролю

Спеціалістами відділу було опрацьовано та внесено до Державного реєстру потужностей операторів ринку, що здійснюють реалізацію харчової продукції 15 потужності. Всього зареєстровано на території області 10410 потужностей.

Погоджено дозвіл на експорт:

  • однієї партії яєць курячих до Молдови;
  • 2 партії молочних продуктів до Туркменістану, та 2 партії – до Молдови.

Відділ безпечності харчових продуктів

Протягом тижня спеціалістами лабораторій ВСЕ на ринках в районах та містах області було проведено ветеринарно – санітарну експертизу 245 туш ВРХ та свиней - 1105, інших видів тварин – 523, 2116 зразків молочних продуктів, 1508 зразків рослинної продукції, інших видів продукції – 251. За результатами ВСЕ не допущено до реалізації 355 кг м’яса та субпродуктів по причині виявлення ехінококозу, метастронгільозу та стороннього запаху, 53 кг молочної продукції з причин механічного забруднення та фальсифікації, 172 кг рослинної продукції.

За порушення ветеринарно-санітарного законодавства на ринках завідуючими ЛВСЕ було притягнуто до адміністративної відповідальності 7 осіб.

Відділ забезпечення протиепізоотичних заходів

Працівниками відділу опрацьовано 3 запити щодо епізоотичного благополуччя територій у зв’язку з переміщенням сільськогосподарських тварин  по території Хмельницької області.

Лікарнями ветмедицини області проводяться планові заходи з профілактики таких захворювань, як сказ, сибірка, лейкоз і туберкульоз. Всього за тиждень  щеплено проти:

  • сказу – 8401 тварину,
  • сибірки - 5090 голів,
  • досліджено на лейкоз – 12308 голів,
  • досліджено на туберкульоз – 10070 голів.

Проведено остаточні заходи з ліквідації африканської чуми свиней (АЧС) та зняття карантину в неблагополучному пункті Чемеровецького району

Протягом тижня в ході роз’яснювальної роботи з профілактики АЧС  проведено 2900 бесід, 17 сходів села, роздано 642 інформаційних матеріали, розклеєно 740 листівок, надруковано 3 статті в газетах.

Ветеринарними фахівцями у складі 24 мобільних поліцейсько-ветеринарних груп з початку року перевірено 808 одиниць автотранспорту, за виявлені порушення 166 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, в т.ч. 15 за порушення при перевезенні риби.- у засіданні обласної комісії з питань евакуації та нараді з підготовки до проведення тренувань органів управління та сил цивільного захисту.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства

За звітний період проведено 15 планових та 383 комісійних обстеження об’єктів. З них – 41 об’єкту централізованого водопостачання, 4 дитячих навчальних заклади, 5 загальноосвітніх навчальних закладів, 14 об’єктів торгівлі, 4 - громадського харчування, 15 місць видалення відходів, 372 криниць громадського користування. Проводяться комісійні обстеження торгівельних точок із одягом бувшим у використанні (секунд-хенд).

Проведено 2 обстеження на медичну практику, 2 – освітянську діяльність.

Фахівцями управління та відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства міськрайонних, районних та міського управлінь проводиться робота по розгляду документів та  підготовці рішень щодо можливості видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, розгляд та узгодження інструкцій  на роботу с радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання, розгляд документів «Щодо експлуатації місць видалення відходів», розгляд генеральних планів забудови населених пунктів.

Проведено державний санітарно-епідеміологічний контроль 61 вантажів на митницях призначення,  в тому числі   -  59 через «Єдине вікно».

Взято  участь:

  • в засіданні в колегії Новоушицької РДА « Про проведення в районі акції « За чисте довкілля»;
  • в засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій при Старокостянтинівській міській з питання водопостачання населення міста.
сайт зроблено в adgrafics