Телефон гарячої лінії +38 (0382) 65-07-34

but vs
but ap
but up
but zs

Відповідно до затвердженого ПОЛОЖЕННЯ про Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Управління контролю в сфері насінництва та розсадництва, є його структурним підрозділом.

Управління відповідно завдань, покладених на нього, здійснює державний нагляд (контроль):

- за діяльності суб'єктів усіх форм власності і господарювання у сфері насінництва та розсадництва, які займаються виробництвом, заготівлею, обробкою, розмноженням, зберіганням, реалізацією і використанням насіння та садивного матеріалу рослин, а також за умовами вирощування садивного матеріалу, заготівлею, обробкою, розмноженням, зберіганням, реалізацією та використанням насіння і садивного матеріалу; 

 - дотриманням технології виробництва на етапах вирощування, збирання і післязбиральної обробки насіння і садивного матеріалу;

 - дотриманням сортових та посівних якостей насіння, що реалізується суб'єктами оптової та роздрібної торгівлі;

 - дотриманням суб'єктами насінництва та розсадництва державних стандартів, інших нормативних документів, веденням документації сортових посівів і насаджень, ділянок гібридизації насіння і садивного матеріалу, правильного відбору проб та вибірок для визначення якостей насіння і садивного матеріалу, оформлення документів на посівні та сортові якості насіння і садивного матеріалу, за введенням насіння і садивного матеріалу в обіг.

Здійснює арбітражне (експертне) визначення  посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу на вимогу споживача або суб’єкта насінництва та розсадництва.

Управління та його посадові особи в межах своїх повноважень мають право:

Давати обов’язкові для виконання суб’єктами насінництва та розсадництва вказівки про усунення порушень щодо ведення насінництва та розсадництва і визначати строк усунення виявлених порушень.

Безперешкодного доступу в будь-яке місце вирощування, оброблення та зберігання насіння і садивного матеріалу відповідно до закону.

Ознайомлюватися з документацією щодо насінництва та розсадництва, відкривати будь-яку упаковку (контейнер) з насінням чи садивним матеріалом для відбору контрольних проб.

Накладати на винних осіб адміністративні стягнення за порушення вимог законодавства та інших нормативно-правових актів.

Звертатися до національного органу України з акредитації з письмовим умотивованим клопотанням щодо розгляду питання про тимчасове зупинення дії або скасування атестата про акредитацію органу з оцінки відповідності та притягнення органу з оцінки відповідності до відповідальності за порушення вимог законодавства.

Звертатися до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику, з письмовим умотивованим клопотанням щодо розгляду питання про скасування свідоцтв аудиторів із сертифікації (агрономів-інспекторів).

Звертатися до суду щодо застосування заходів реагування у вигляді зупинення або заборони реалізації насіння і садивного матеріалу, якщо під час перевірки виявлено невідповідність їхніх якісних показників вимогам законодавства.

Залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань учених і фахівців (за їх згодою), спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій (за погодженням з їх керівниками), представників інститутів громадянського суспільства (за їх згодою) для розгляду питань, що належать до компетенції Управління.

Одержувати в установленому законодавством порядку інформацію, документи і матеріали від державних органів та органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, підприємств, установ, організацій усіх форм власності та їх посадових осіб матеріали та іншу інформацію, необхідну для виконання покладених на Управління завдань.

Брати участь у нарадах, консультативних комісіях, робочих групах, тощо для сприяння здійсненню покладених на неї завдань.

До складу Управління входять:

- відділ нагляду в насінництві та розсадництві;

- відділ атестації, сертифікації та аналітичної роботи.

Управління під час виконання покладених на нього завдань на території області взаємодіє з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також іншими органами влади, підприємствами, установами, організаціями, структурними підрозділами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Здійснює інформаційні взаємозв'язки із структурними підрозділами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та розгляду інших питань.

Начальник Управління представляє інтереси Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області з питань, що належить до його компетенції.

Контакти

ПІБ Посада Телефон
Грабар Наталія Миколаївна

Заступник начальника управління

контролю в сфері насінництва та розсадництва - начальник відділу

(0382)  72-06-27
Тарнавський Андрій Володимирович головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Галищук Наталія Миколаївна головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Мутрук Оксана Володимирівна головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Стрельбіцький Микола Володимирович головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Лімещук Олена Федорівна головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Нікітюк Надія Іванівна головний спеціаліст відділу нагляду в насінництві та розсадництві
Тимощик Олег Анатолійович Заступник начальника управління  контролю в сфері насінництва та розсадництва  - начальник відділу атестації, сертифікації  та аналітичної роботи
Осяк Броніслав Йосипович головний спеціаліст відділу атестації, сертифікації  та аналітичної роботи

Електронна адреса        Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

РОЗПОРЯДОК РОБОТИ

ПОНЕДІЛОК– ЧЕТВЕР 8:30 – 17:30, П'ЯТНИЦЯ 8:30–16:15 

ПЕРЕРВА: 12:30 – 13:15

ВИХІДНИЙ: СБ., НД.

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Хмельницький вул. Староміська, 9

  

Графік особистого прийому громадян

в Управлінні контролю в сфері насінництва та розсадництва

Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

 

Посада Дні прийому громадян

Години

прийому

Телефони

Грабар Наталія Миколаївна

заступник начальника управління контролю в сфері насінництва та розсадництва – начальник відділу нагляду в насінництві та розсадництві

Вівторок 0930 до 1230 72-06-27

Тимощик Олег Анатолійович

заступник начальника  управління контролю в сфері насінництва та розсадництва – начальник відділу атестації, сертифікації та аналітичної роботи

Середа 0930 до 1230 72-06-27
сайт зроблено в adgrafics